Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Női kopaszodásra megoldás?

Női kopaszodásra megoldás?

Figyelt kérdés
szeretnék segítséget kérni. Pajzsmirigy problémám van, amire szedem a gyógyszert, de továbbra is kopaszodom. Sok orvosnál jártam, nem tudnak semmit mondani. Van olyan akinek sikerült visszafordítani a folyamatot? Sampon, hajszesz, hajnövesztő szerek már megvoltak. Köszönöm.

2017. jún. 26. 12:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Legalább 20 x volt a az ismerősöm, de ugyanúgy zsírosodik a haja 1 ! nap alatt mintha ott sem lett volna. Pedig úgy gondolom ezt könnyebb lenne megoldani, mint a hullást, de még ez sem ment.
2017. jún. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen, én ezt értem, és nyilván ez így igaz, de te is értsd meg, hogy nekem más tapasztalatom van, ami szintén igaz. Egyébként az ismerősöd is Gyöngyihez járt?
2017. jún. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen, és semmi probléma nem volt vele, a kellemes kezelésekkel vagy pakolásokkal nem oldódott meg a zsírosodás és a hullás sem. Ezek a kezelések alkalmi hulláson segíthetnek, de a komolyabb hormonális vagy genetikai eredetűn sajnos nem.
2017. jún. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem pár hete az allergiaszezon kezdetekor kezdett megint hullani, plusz magas lett kicsit a TSH-m, szóval lehet pm alulműködésem. Majd most fogom kivizsgáltatni. De amióta használom az ampullát, harmadannyi haj jön ki. Nekem ez elég segítségnek. Addig nyilván nem fog teljesen elmúlni, amíg a kiváltó ok jelen van, de az az igazság, van most egyéb betegségem is, ami miatt sokat stresszelek, szóval az is rájátszik.

Sajnálom, hogy nektek nem sikerült javulást elérni.

2017. jún. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!