Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tehetek valamit az ellen,...

Tehetek valamit az ellen, hogy ne legyek ennyire hisztis, durcis?

Figyelt kérdés
Menstruáció alatt (6 napig) szinte hozzám se lehet szólni, mert mindenen megsértődök. Párommal jól megvagyunk, semmi probléma nincs köztünk, de abban a 6 napban végig veszekszünk és általában meg is bántom. Képtelen vagyok visszafogni magam, bárhogy próbálkozok. Lenne valami ötletetek, hogy mégis mit tudnék tenni a hiszti, durci ellen ebben az időszakban?

2017. jún. 28. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem tudod visszafogni magadat, akkor nem.
2017. jún. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Neki elmondtad ezt?

Próbáld fegyelmezni magad már előre, és ne hagyd a fontos megbeszélnivalókat a nehéz napokra.

2017. jún. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Próbálj egyedül lenni, akkor senkit sem fog zavarni a hisztid.
2017. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Azt olvastam,hogy ilyenkor nem ajánlott tejtermékeket fogyasztani.Nálam nincs összefüggés a kettő között.A másik a sport volt amit írtak,abba szerintem lehet valami.Egy kis futás vagy biciklizés lehet segítene oldani a feszültséget.Vagy még esetleg,ha ézed,hogy mindjárt leharapod a párod fejét,akkor fogj egy papírt és írd le amit neki szánsz.Kiadod magadból a dühödet és őt sem bántod meg.
2017. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2017. jún. 29. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!