Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szombaton van nőgyógyászati...

Szombaton van nőgyógyászati ügyelet a kórházakban, vagy mindenképp magánorvoshoz kell mennem? Sos esemény utáni tablettára lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Sajnos kiszakadt az óvszer, és nem szeretnék hétfőig várni.
2017. júl. 1. 04:37
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem van de amúgy nem csak nőgyógyász tudja felírni...akár belgyógyász is bár én nem tudom hogy ez mennyire sürgősségi eset,de szerintem van..
2017. júl. 1. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A SOTE-n van. Már ha bp-i vagy.
2017. júl. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sote 2 van tiniambulancia.

Hova valósi vagy?

2017. júl. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok, és a neten nem találtam elérhető nőgyógyászt hétvégén. Esetleg háziorvos is felírhatja? Elvileg ha hétfőn veszem be, még benne lennék a 72 órában, de nem szeretnék addig várni...
2017. júl. 1. 10:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Tudtom szerint háziorvos nem írhatja fel.

Googlen keress rá a sürgőssegi fogamzásgátló ambulanciákra, lehet van a közeledben.inkább utazz 20 kmt mint hogy terhes legyél.

2017. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden megyei kórházban van nőgyógyászati ügyelet. Nálunk simán be kell sétálni a nőgyógyászat fekvő reszlegére, el kell mondani, hogy mi a baj. Iratok kellenek és már oda is adja a nővér a receptet. Ha nincs kérdés, akkor orvossal nem kell találkozni sem, mert előre meg vannak írva a receptek. Nekem egyszer a férjem iratott fel. Éjjel történt baleset, reggel mentem dolgozni, ő itthon volt, besetalt és elhozta nekem a munkába. Hova valósi vagy?
2017. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!