Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérezhetek (2 hónapja...

Mitől vérezhetek (2 hónapja hagytam abba a fogamzásgátló szedését, mert haza vágta a szervezetemet)? Lehet ez hormonális?

Figyelt kérdés
Múlt héten volt meg,egy hét utn megint mintha megjött volna....
2010. máj. 21. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
igen. attól. de nemazért mert hazavágta hanem azért mert köztudoptt h tabletta abbahagyása után a nők nagyszázalékban ilyen a menzeszük, vagy nemjönmeg, vagy összevisszajönmeg
2010. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapig összevissza jött meg amikor abbahagytam a gyógyszert!Megjött megvolt 5-6 napig,aztán rá 1 hétre megint 1-2 napra és ez így ment hónapokig!Menj el orvoshoz!:)
2010. máj. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, picikét megnyugodtam.De viszont tényleg hazavágta a bogyó a szervezetemet,azért kellett abbahagynom.A *** doki olyan tabit írt fel,amitől állandóan fertőzéseim voltak, gomba,és hasonlók.Fél éveken csak gyógyszereken éltem emiatt. :(
2010. máj. 24. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!