Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A munkahelyeteken ti hogy...

A munkahelyeteken ti hogy viszitek el a betétet/tampont a wc-ig?

Figyelt kérdés
Nálunk csak a másik szinten van wc, nem cipelném mindig oda a táskámat, sok cuccal járok.
2017. júl. 21. 20:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tampont használok, amit belefogok a kezembe, vagy ha zsebes nadrág, szoknya van rajtam, akkor bedugom a zsebembe.
2017. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
44%

Nemtudsz kivenni a táskádból egy darab tampont majd fogni a markodban???? De bonyolult tényleg

Istenem hogy lehet valaki ilyen életképtelen

2017. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok életképtelen. Inkább betétet használok, a tampont csak azért írtam bele a kérdésbe, mert szoktak sokan azt. betéttel hogy csinálnátok?
2017. júl. 21. 20:40
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Vannak ilyen kis betéttartó dobozok,berakhatnád olyanba vagy valami picike neszeszerbe.Ha nagyobb zsebed van oda is rakhatod,vagy esetleg még a nadrágod derekához,ha olyan felső van rajtad.
2017. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

Én is betétezek, és egyszerűen fogok egyet a kezembe, kicsit félbe hajtom, hogy jobban beleférjen a tenyerembe, és kivonulok vele. Vannak férfi kollégáim, de ilyen téren nem vagyok szégyenlős, ha meglátják, hát meglátják.

Az utolsó napokban, amikor már elég a tisztasági betét, arra viszont van rendszeresítve egy kis neszeszer, mert a tisztasági betét már elfér abban.

2017. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ!
2017. júl. 21. 21:05
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Ha nincs zsebem, akkor felteszek egy övtáskát, és abban.
2017. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen kérdéseket 12 éves kislányok szoktak feltenni, akiknél "jajdeciki", ha a fiuk meglátják, nem felnött nök!
2017. júl. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
tényleg. megfogod a kezedbe, egyik láb a másik után és nemsokára a mosdóba érkezel, betéttel a kezedben :)
2017. júl. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerencsére jófej kollégáim vannak, poénból néha rá is kérdeznek, hogy hol járok a ciklusomban stb :D Nem kell ezt szégyellni, nem vagyunk már gyerekek ha menni kell akkor menni kell. De ha ez téged zavar, szerintem feltűnőbb betét tartóval járni a mosdóba, mintha csak simán kézben viszed. Amíg én is szégyelltem a dolgot, általában igyekeztem zsebes nadrágot/ felsőt venni azokon a napokon. Vagy egyszerűen csak bedugni a nadrág vagy szoknya derekához, felsőt ráhúzni és már nem is látszik semmi.
2017. júl. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!