Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A munkahelyeteken ti hogy...

A munkahelyeteken ti hogy viszitek el a betétet/tampont a wc-ig?

Figyelt kérdés
Nálunk csak a másik szinten van wc, nem cipelném mindig oda a táskámat, sok cuccal járok.
2017. júl. 21. 20:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"Ilyen kérdéseket 12 éves kislányok szoktak feltenni, akiknél "jajdeciki", ha a fiuk meglátják, nem felnött nök!2



Ez nem változtat a kérdésem létjogosultságán.



Köszi a többieknek. Igen, a betéttartó, lehet, hogy feltűnőbb.

2017. júl. 22. 14:55
 12/20 anonim ***** válasza:
Befér a Zsebembe mind a kettő
2017. júl. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
És a zsebedbe reggel teszed?
2017. júl. 23. 18:00
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne bárkinek is reggel a zsebébe tenni a betétet? A munkaidő általában legalább 8 óra, az alatt meg nem csak egyet cserélsz, nem?

Mielőtt mosdóba mész, akkor kiveszed a táskádból és beleteszed a zsebbe. Gondolom senki nincs, aki rá van akaszkodva a hátadra és onnan lesi, hogy mit veszel ki a táskádból, vagy mit se, nem?:)

2017. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, de ez nekem kicsit kamu kérdés.Főleg mikor azt kérdezted, reggel teszi a zsebébe vagy hova?

Ezt nem gondolod komolyan, hogy reggeltől a zsebben legyen egy betét? Voltál iskolás, ott hogy csináltad? Munkahelyen százszor könnyebb.

2017. júl. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
53%
En 36 eves vagyok, nem kislany. Van 2 fiam es egy ferjem. A melohelyen megis irto cikinek erzem a kis neszesszerrel flangalast... A felbehajtott rozsaszin csomis betettel meg meg inkabb egne a pofam. Ezek szerint meg nem vagyok felnott :D
2017. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. [link] Nekem ilyesmi kis dobozkám van,de csak ebbe tartom a vésztartalék betétet és nem mászkálok vele sehova,de még mindig jobb lehet mint simán a betéttel közlekedni meg talán higiénikusabb is.És amilyen munkatársaim voltak teljesen megértem,hogy,ha valaki nem akarja,hogy mások tudják,hogy neki épp megvan.De írta valaki az övtáskát és sztem az a legjobb megoldás.Mindig kéznél van és zsepit vagy mást is beletehetsz ami még kellhet.
2017. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem kamu, azt, hogy reggel teszed-e bele, már csak visszakérdeztem, ha már elindult a téma. Szerintem oké a kérdésem, arra találták ki ezt az oldalt, hogy itt kérdezzük meg a hülyeségeket. Kösz mindenkinek. Hitelen milyen sok válasz érkezett, amíg nem voltam itt.
2017. aug. 13. 00:06
 19/20 anonim ***** válasza:

Zsebemben szoktam tartani.

Vagy próbáld meg a melltartódban. Valaki ott is szokta tartani.

2017. aug. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
az fura :)
2017. aug. 27. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!