Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszertelen vérzés van...

Rendszertelen vérzés van mitől lehet?

Figyelt kérdés
tablettát szedek.a mensim 1 napos volt.most a 12.tablettánál járok de néhany napja barna foltok voltak a bugyimba meg mikor pisi után is mikor megtöröltem a véce papír olyan volt.most kb 2 napja csak vérzek de csak kicsit ugyanúgy mint a barnázásnál hogy csak a véce papíron van meg néha bugyin.ez mitől lehet.idöpontot csak jövőhétre kaptam a nődokihoz de kicsit félek.

2017. júl. 26. 14:04
 1/10 A kérdező kommentje:
jah és görcsölök is csak jobb oldalt lent.
2017. júl. 26. 14:07
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Már régóta szeded?
2017. júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
6 éve szedem.de ez nem állandó volt hogy szedtem.mert született egy kislányom.császármetszéssel.és szoptattam 1.5 évig.mikor letette a cicit akkor kezdtem el ujra szedni.sokáig nem is volt semmi baj.csak most kezdődött
2017. júl. 26. 14:14
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Hát rendszerezd és akkor nem lesz rendszertelen;););););
2017. júl. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
már 1.5 éve rendszeresen szedem.
2017. júl. 26. 14:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy gyógyszert kéne váltanod. Előfordul az ilyesmi ha már jó ideje szeded. Meg a szünetek sem tesznek túl jót a ciklusodnak, nehezen áll vissza a rendszer meg összezavarodik. A rendszertelen vérzés általában hormonális probléma ha nincs alhasi fájdalmad stb. Ennél többet így látatlanban nem nagyon lehet mondani, az orvosod tud csak biztosat.
2017. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A szülés, szoptatás miatti szünet okozhatja. Mondd el a nődokinak.
2017. júl. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de nem hinném hogy azért lenne.mert másfél évig úgy szedtem hogy semmi baj nem volt.és ez már a szülés után volt.meg ez a fájdalom is ismeretlen eddig nem volt ilyen.
2017. júl. 26. 16:42
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana egy hasi ultrahang, ha jobb oldalt lent fáj. Nekem is így kezdődött a petefészek ciszta.
2017. júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

jövőhét csütörtökre van időpontom.remélem az orvos csinálakd ultra hangot mert sokan mondják hogy kéne.

este tettem fel tampont.reggel kivettem és csak foltok voltak rajta majdnem fekete.rá pár órára mrg pár csepp vér kijött és megint kicsit görcsölök.

2017. júl. 27. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!