Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmondjam anyának hogy kipróbá...

Elmondjam anyának hogy kipróbáltam a tampont?

Figyelt kérdés
Tegnap kipróbáltam a tampont és őszintén szólva tetszett. Kényelmes, nem büdös. Ma is használtam már kettőt. De azért visszatérek a betétre kicsit. Vagy naponta max. 1 tampon. Nem tudom. De nem ez a lényleg. Elmondjam anyának? Ha igen, hogy?
2017. júl. 27. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
És miért akarsz dicsekedni vele?
2017. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Persze elmondhatod ha akarsz beszélni vele erről.Semmi természetelleneset vagy rosszat nem tettél ezzel :) Mondd meg neki hogy kényelmesebbnek találtad és ezután ezt is szeretnél használni nem csak betétet.
2017. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadnak vásárolsz, nincs jelentősége. Ha ő veszi, akkor igen, mondd el, hogy legközelebb mit szeretnél, miből mennyit vegyen!
2017. júl. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális kommenteket. :)
2017. júl. 27. 11:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
muszáj lesz elmondanod, hiszen nyilván észreveszi, hogy fogy a készlet. de nem kell nagy feneket keríteni neki, csak kérd meg, hogy legközelebb neked is vegyetek tampont is, ne csak betétet.
2017. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is kipróbáltam csak másik helyre. Anya nagyon mérges volt. :( 13f
2017. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Énis pont tegnap próbáltam ki, és ugyanez a véleményem róla. Én már régóta veszek magamnak betétet(pl ha elfogy), szóval így mostmár ezt is fogok. Majd max akkor mondom el ha együtt vásárolunk ilyen dolgokat, hogy ne vegyen feleslegesen sok betétet.

2017. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Miért kéne elmondanod? Nem a pasid farkát tetted fel, hanem egy tampont.
2017. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi az újabb normális válaszokat. :)

Utolsó véleményező: ebben igazad van, de azért mégis az anyám...

2017. júl. 27. 16:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél róla beszélni mond el neki nyugodtan.
2017. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!