Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a havi...

Preszto nati kérdése:

Miért nem jön meg a havi menstruáciom?

Figyelt kérdés
11-én lessz 7hónapja hogy szültem a párommal szülés óta havonta egyszer voltunk eggyütt azonban ez a 5dik honaptól kb megváltozozz sürübre kb hetente de a havim már 2-3hónapja normálisan 28napra mindig megjött azonban már több mint kettö hete késik sem ovszert sem pedig mást nem használunk csak idöben kihuzza....vettem terhességi tesztet negativ lett mi lehet akkor hétfön vagy vasárnap ismétlek még egy tesztet

#Segotsetwk
2017. júl. 28. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
előtte már megjött? szoptatsz még? az eléggé befolyásolja a dolgot
2017. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen szoptatok :)
2017. júl. 28. 22:27
 3/8 A kérdező kommentje:
És ahogy irtam is már igen megjött szülés utáni honapban és kb 2-3honnara beis ált és most semmi
2017. júl. 28. 22:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Elfelejtett téged
2017. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A viccet férre tehetnénk igy is félek hogy rákos vagyok
2017. júl. 28. 22:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy rákos. Mivel csak kiveszi, az nem számít védekezésnek, szóval várj még pár napot, és ha addig sem jön meg, tesztelj. De ha nem akartok kistesót, akkor érdemes lenne védekezni.
2017. júl. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten normális dolog szülés után. Olyasmi ez, mint fiatal korban. Lehet, hogy az első menstruáció után egy ideig rendszeres lesz a ciklus, aztán meg kimaradozik meg össze-vissza jön meg. Így van ez szülés után is, kell azért egy kis idő a hormonháztartásodnak, hogy visszaálljon 9 hónap terhesség után. Meg ahogy előttem is írták, a szoptatás stb is befolyásolhatja. Ha nagyon aggódsz és a következő teszt is negatív lesz, akkor esetleg beszélj egy nőgyógyásszal, de biztos vagyok benne, hogy ő is csak meg fog nyugtatni, hogy ez természetes.
2017. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2017. júl. 29. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!