Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kezdetektől fogva rendszerte...

A kezdetektől fogva rendszertelen a menstruációm, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, azt hiszem 11 éves koromban jött meg először, azóta küzdök vele. Az első években olyan szinten erős volt, hogy már ájuldoztam az első nap végén. Később rendszeresen kimaradt, sokszor előfordult, hogy 3 hónapig nem jött meg. Vannak időszakok, amikor minden rendben van, rendszeresen megjön, nem is olyan durva a vérzés, de aztán megint minden felborul. Hajhullást vettem még észre, illetve fáradékonyságot, de mindezt betudtam a depressziónak, sajnos mentális betegségekkel is küzdök. Jelenleg az van, hogy májusban menstruáltam utoljára. Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Tudom, menjek orvoshoz, el fogok menni, mert ez így nem állapot, csak érdekel, hogy hátha előbb megtudok valamit. A válaszokat előre is köszönöm!
2017. aug. 3. 11:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem már rég orvoshoz kellett volna menni.

Bármi lehet. Hormonproblémák, ciszta, myóma, endometriózis, pajzsmirigy. Nagyon-nagyon sok minden.

2017. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!