Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő mire a másik is...

Mennyi idő mire a másik is kifejlődik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy hete, elkezdett fájni a jobb (nekem) mellbimbóm. Nagyon érzékeny volt. Úgy tegnapelőtt aztán már nem volt, és láttam, hogy kerek lett és kemémy, meg amikor megfogtam, éreztem egy göböt. Ha jól tudom ez normális. Hanem aztán tudnotok kell, hogy sovány, sportos lány vagyok. Nem eszek sokat, vagy bármit. Az én korosztályomnak már van melle, sőt, még egy 4-osztályos barátnőmnek is. Nagyon bánt, hogy szivacsos top-ot kell vegyek, vagy melltartót, amikor nincs is mellem. Tudom hogy majd fejlődni/nőni fog, de bánt, mert már a nálam kissebbeknek is van. Sőt, nemrég lett barátom, úgyhogy értitek. Anyukám mondta, hogy jövőhét után, egy tábor után visz orvoshoz. Azt mondtam hogy nem érdekel milyen hormon-gyógyszereket adnak, csak nőjjön. Már észrevettem 5-6 olyan pici-pici pontot is (dudorodás, de pici) a bimbómon. Egy barátnőmnek láttam a mellét, és neki tele volt olyannal. Nekem lapos, kicsi mellem van. 12 leszek aug. 30-án. Szóval jah... Válaszotokat kösz ^3^

2017. aug. 4. 23:47
 1/2 anonim válasza:

Hát a hormontablettát nem ajánlom - írom, hogy miért : szedtem hormontablettát 3 hónapig (elég is volt bőven). Depressziós lettem tőle keményen, előfordulhat, hogy el kezdesz szőrösödni: a kezed, hátad stb. ( - ismerek ilyen lányt - 10 éves korában írta ki neki a doki - 2 évig szedte - most 16 és gyantázni kell a hátát mert az aztán nem múlik el). Aztán ott van a trombózis - nagyon veszélyes ... és még sok más mellékhatása is lehet. Ajánlom, hogy nézz utána. Ne akarj SEMILYEN tablettát szedni ilyen fiatalon, csak ártasz vele ... A melleid miatt ne aggódj. Ennyi idősen még nekem se volt. Ugyanaz az alkat voltam mint te és még mindig olyan vagyok ;) itt lesz az ideje, nem kell sürgetni a dolgot :)

22/N

2017. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

12 évesen nekem GI Joe bábum volt, nem barátnőm :D

Nem értem miért foglalkoztat a melled mérete, feltételezem 12 évesen még nem akarsz vele lefeküdni (lehet, hogy naiv vagyok a mai fiatalokhoz).

Hormonkezelés mellméret miatt 12 évesen szerintem hatalmas baklövés lenne, nem is értem anyukád miért visz orvoshoz, remélem nem támogat az őrült elképzelésedben, mondjuk szerintem nem lesz olyan orvos, aki ilyen problémára neked gyógyszert fog felírni (nyilván lesz, ha anyud megtömi a zsebét, vagy az orvos anyud (ez a rész egy csúnya vicc volt, de képtelen voltam kihagyni)).

2017. aug. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!