Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ha állva áttapintom a mellem, akkor nincs benne csomó. Ha lefekszem, akkor a jobb mellem tejmirigyei alatt olyan mintha lenne valami, ami miatt kiemelkednek és azokat jobban tudom tapintani. Mi lehet ez? Vagy csak alapból nagyobb a jobb mellem?

19 éves vagyok

2017. aug. 7. 08:48  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tele van kisebb-nagyobb csomókkal a mellem. Ez normális?
Csomót érzek a bőröm alatt. Egy hete még kissebb méretű volt, ma már jóval nagyobb, majdnem 1cm átmérőjű. Mi lehet az?
Mitől lehet, hogy a jobb hónalj-árokban néha-néha egy nagyobb csomó jelenik meg, majd 1-2 nap után teljesen eltűnik?
Csomó lehet, miért nagyobb az egyik mellem a másiknál?
Duzzadtak a melleim, fájnak is (különösen a bal) és azt hiszem, a balban találtam egy nagyobb csomót (mindig együtt vizsgálom a kettőt, és ez a csomó a jobb mellemben nincs)....
Van a bal mellemben egy csomó, ami néha kisebb, néha nagyobb, mi lehet az?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!