Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem áll már el?

Miért nem áll már el?

Figyelt kérdés

Már 1 hónapja folyamatosan menstruálok és nem akar elmúlni voltunk dokinál aki elküldött ultrahangra ott nem látták semmi bajt csak azt mondták hogy vastag a mehnyálkahártya egyébként ez a 5. menstruációm. A mennyisége hol több hol kevesebb.Az elmúlt pár napban erősebb lett egyszer át is áztam . Ha nem csökken a mennyisége elmegyünk egy magándokihoz. Az lenne a kérdésem hogy mi bajom lehet miért nem múlik már el??? Tudtok mondani valami teát/ gyógyszert ami vény nélkül kapható és elmulasztaná ? Ha valaki volt hasonló esetben az mit kapott?? Légyszi segítsetek nagyon zavar!!! És így fürdeni se tudok !

A válaszokat köszönöm előre is.


2017. aug. 15. 08:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés ( már bocsi hogy ennyit kérdezek csak kíváncsi vagyok) ezzel miért kell endokrinológushoz menni? Miért nem jó a nőgyógyász?
2017. aug. 15. 20:47
 12/13 anonim ***** válasza:
Értettem ne háborodj fel. Csak az én szüleimnek lenne annyi esze ha 1 hónapja menstruálnék elvinnének másik orvoshoz és nem várnánk arra hogy hátha elmúlik. Na szevasz.
2017. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát ez a doki mondta de mindegy nem akar veszekedni cső. Ja és elfogunk menni magándokihoz
2017. aug. 16. 19:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!