Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vetnek meg az emberek,...

Miért vetnek meg az emberek, hogyha megtudják, hogy soha nem voltam nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

lenéznek egy darab sz.rnak konkrétan

Ezeknek átmosta a fejét teljesen a média...?



2017. aug. 21. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Apám sem volt még sohasem nőgyógyásznál.

Ő 67/f..

2017. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Ha van szexuális életed, akkor évente érdemes elmenni, még akkor is, ha nincs semmilyen tüneted. Pl.: rákszűrés legalább.
2017. aug. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
0%
Romákat se nagyon láttam ilyen helyeken
2017. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
79%
18 eves kor felett legalabb az evi 1 rakszures erosen ajanlott, akkoris, ha szuz vagy. Ha nemi eletet elsz, akkor meg nem csak magad miatt... sok fiatal lanyt elvittek mar ezek a nogyogyaszati nyavalyak, akik siman meguszhattak volna a dolgot, ha jarnak orvoshoz.
2017. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Én sem voltam soha. Gondolom neked üldözési mániád is van.
2017. aug. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
57%
Mert azt hiszik, hogy aki nem jár nőgyógyászhoz, annak gombás, kankós, rákos a puncija, ami persze nem mindig igaz
2017. aug. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

23 vagyok, eddig egyszer, 18 éves koromban, a szexuális élet megkezdésekor voltam nődokinál. Nem tudtam róla, hogy a rákszűrés évente ajánlott, kb. egy éve lettem felvilágosítva róla...

Azóta győzködöm magam, hogy elmenjek orvoshoz, pár hete végre rávettem magam hogy időpontot kérjek, holnap fogad. Tiszta para vagyok.

Nincs átmosva senkinek az agya, de szerintem nem árt, ha tisztában vagy vele, hogy egészséges vagy ott lent, illetve nem akkor derülnek ki dolgok amikor már késő.

2017. aug. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A rákszűrés nem káros az egészségre?


Mert a tüdőszűrés a röntgen is eléggé káros.

2017. aug. 23. 19:22
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

Hát a rák önmagában enyhén fogalmazva károsabb az egészségre mint az a néhanapi röntgensugár amit kapsz.


Női rákszűrést nem röntgennel vizsgálnak, kenettel és esetleg ultrahanggal ha indokolt, teljesen ártalmatlan vizsgálatok

2017. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
7-es vagyok, kenetet vett, matatott valamit, majd ultrahangot csinált rákszűrésnél, nem sugárzott semerre. Ide az nem kell :D
2017. aug. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!