Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » LÁNYOK! Sürgős! Ha most...

LÁNYOK! Sürgős! Ha most használnék először tampont és normált rakok fel attól lehet valami bajom? Több lent.

Figyelt kérdés

Elég erős a vérzésem és szeretném kipróbálni a tampont.De nagyon félek tőle és attól is,hogy ha most használok először és normál pro comfort tampon van itthon és azt rakom fel mini helyett lehet valami bajom?

Ha ez számít akkor szűz vagyok :) És 13/L



#normál #o.b. #Tamopon
2017. aug. 24. 13:18
 1/8 anonim válasza:

Szia!Régen én is féltem tőle,rengeteget próbálkoztam mire sikerült,de szerintem nem lesz tőle bajod.A szüzességednek sincs hozzá köze.

26L

2017. aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi bajod sem lesz töle, a mini meg a normál közt nem sok méretbeli különbség van.

Emellett szüzen is lehet tampont használni, semmi probléma sincs ezzel.


Elöször olvasd át alaposan a használati utásítást, a felhelyzéskor figyelj, hogy a tampont nem merülegesen kell bevezetni, hanem kicsit ferdén hátrafelé, mert a hüvely iránya olyan, és addig kell feltolni, amíg a tampon vége a záróizmon belülre kerül.

2017. aug. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak nem szabad bennfelejteni.
2017. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ :)
2017. aug. 24. 18:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyi en szuzen supert is hasznaltam uszodaban. Lazitas, no para es sok orobalkozas. Ha lesz lehetoseged inkabb minivel kezdjed vagy az ob light dayses tamponjaval.
2017. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én először normál tampont próbáltam meg 12-13 évesen. Így visszanézve nagy fail volt, mert emlékszem, hogy a buszon ültem és éreztem meghogy menni is alig tudtam.(ez csak 1-szer volt) De hát anyának nem mertem szólni. Eltelt egy év és megbeszéltem anyával, így most minit használok. Nem tudom miért nem szóltam neki elobb, elég hülye dolog volt a normált magamba erőltetni. De akkor még alig tudtam, hogy működik a tamponos dolog.
2017. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
14/l
2017. aug. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2017. aug. 29. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!