Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Gomba?

Mi bajom lehet? Gomba?

Figyelt kérdés

Par napja erzem mar, hogy pisilesnel kitorles utan picit faj a huvelyem, mikor megdorzsolom akkor jo erzes, de utana picit egetni kezd. Megneztem tukorrel, es picit piros a huvelybemenetemnel. Amikor nem pisilek es ezaltal nem piszkalom, semmi kulonoset nem erzek. Ha felnyulok az ujjammal, picit faj a huvelybemenetemnel, holott bar szuz vagyok, ilyen problemam sosem volt meg, es amikor kihuzom az ujjam, ilyen feheres darabok vannak rajta. Szaguk nincs, es a folyasomnak se, ami nagyjabol ugyanolyan mint szokott lenni ilyenkor, a menstruaciom elott, talan picit tobb van belole. Mi tortenhetett velem? A hetvegen strandoltam, elkaptam valamit? Mit tehetnek, ha nem tudok elmenni nogyogyaszhoz?(meg legalabb ket-ket es fel hetig nem lesz ra idom), mi bajom lehet?

16eves lany



2017. aug. 25. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
A darabos váladék, és a többi tünet valóban fertőzésre utal. Addig amíg nem tudsz elmenni, mindenképp valami hüvelykúpot kezdj el használni. Ha jól tudom van már olyan ami baktériumra és gombára egyaránt jó. Sokáig nem szabad húzni, mert ha feljebb száll a fertőzés, akkor az veszélyes lehet a méhszájra, méhre, húgycsőre, húgyhólyagra.
2017. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!