Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha anya nem...

Mit csináljak ha anya nem érti meg?

Figyelt kérdés
Szóval ma a család elment strandra és én mondtam, hogy nem akarok menni. Erre anya elkezdett velem kiabálni, hogy sehova nem akarok menni és hogy akkor a jövő héten iskolán kivűl sehova se mehetek. Esélyem se volt meg mondani neki, hogy azért nem megyek, mert megjött. Oké használok tampont, de én úgy nem akarok csúszdázni meg fürödni és azon aggódni, hogy bármikor átazhat vagy valami fertőzést elkapok. De hiába mondanám neki ezt el, egyszerűen nem érti meg, mert ha máskor mindig azt használok akkor strandra miért nem. És most tuti az lesz, hogy napokig flegmázni fog velem meg nem fog hozzám szólni. Nagyon szomorú vagyok miatta.:( Mit csináljak, hogy megértse?

2017. aug. 27. 13:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi ha rossz kategóriába raktam:/
2017. aug. 27. 13:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy érted azt, hogy esélyed sem volt elmondani? Amikor felmerült a téma, rögtön mondhattad volna, hogy "Anya, nem tudok menni, mert megjött." Nem értem, miért nem mondtad meg neki.
2017. aug. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én azt mondtam neki, hogy szerintem nem tudok menni. Azt vártam, hogy megkérdezze miért nem, és elmondhassam neki. Csak aztán nem fogadta túl jól és felkapta a vizet.:/
2017. aug. 27. 13:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki később. Vagy ha nagyon nem hallgatna meg, írd meg neki sms-ben (bár ez extrémen hangzik, de én biztos pipa lennék, ha az anyám nem akarna meghallgatni).
2017. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megértem, amit írsz - de általában ilyen esetek akkor szoktak megtörténni, ha ez már az x-dik eset.

Őszintén, ez előtt ha volt valami, mentél velük, vagy azon alkalmak során is volt valami?

Ha igen, akkor érthető az ő reakciója, más kérdés, hogy pont most akadt ki, maikor ilyen jellegű gondjaid vannak és nem esetleg csak puszta kedv vagy lustaság.

Nem kell csinálni semmit, csak aktívabbá válni, ennyi.

2017. aug. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak annyit kellett volna mondanod, hogy megjött a vérzésed, és nem érzed magad jól. Egyébként is a napszúrásra is ilyenkor hajlamosabbak a nők. A másik pedig, hogy nem is egészséges tamponnal sem a vízbe menni. A tampon átitatódik a sok ember által használt vízzel, és meg van a fertőzés.
2017. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem küldj neki egy üzenetet, és mond el neki, hogy miért nem mentél.
2017. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
2017. aug. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!