Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért tartogatják a nők,...

Miért tartogatják a nők, amikor pisilniük kell, ahelyett, hogy gyorsan pisilnének?

Figyelt kérdés
2017. aug. 27. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem mindegyik nő tartogatja.:)

Honnan vetted ezt?

2017. aug. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én pl nyolc-kilenc órát is kibírok és nem is zavar. A válasz egyszerű. Nekünk rá kell ülni a wc-re és idegen helyen kitudja milyen fertőzést lehet elkapni. Persze ez csak az én véleményem.
2017. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

Én speciel olyan munkahelyen dolgozom, ahol egész nap pörögni kell, illetve van olyan, hogy reggel 8-tól délig egyfolytában szünet nélkül végzem a munkámat és nem tehetem meg, hogy elmenjek. Meg aztán egy pasinak kicsit könnyebb dolga van, bárhol nyugodtan elintézheti a dolgát.

De egyébként nem szoktam tartogatni, tehát ha megtehetem, akkor pisilek.

2017. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem tartogatják, csak úgy csinálnak mintha gyorsan kellene menni. Én inkább azt nem értem hogy miért jelentik be hogy pisilni kell.
2017. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Ez hülyeség :-D A nők éppen hogy elmennek, akkor is, ha nem kell. Anya ezt még úgy tanította kislány koromban, hogy biztos ami biztos, de ha messzire mész, akkor menj el előtte pisilni. Ha eljövök itthonról, akkor például mindig szoktam, akkor is, ha nem kell. Ha végzek munkában, akkor is, mert ott szép a vécé. Ugyanez igaz plázákra, minden ilyenre. Tartogatni akkor szoktam, ha nincs a közelben vécé.

Miért? :-D Hát mert retekbe nem akarok beleülni, meg az utca szélén sem szeretnék guggolni :-D

Bejelenteni csak olyan társaságban szoktam, akikkel közeli viszonyban vagyok. Barátnők, kolléganők, anya, ikertesóm, húgom. Ez ilyen csajos dolog :-D Srácok közül csak a pasim (ami mondjuk most nincs) meg a legközelebbi barátok előtt :-D

2017. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem a tartogatós lányokat. F
2017. aug. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor táncikálással jár, hogy tartogatjuk a pisit. Az nagyon hasznos. Erősíti a húgyhólyag izomzatát és a záróizmokat. Szexuálisan figyelemfelkeltő, nyitottságot sugároz. Javítja a koncentrációt, fejleszti a mozgáskultúrát.


Ha gyorsan pisilnek. Az egyenlő a szexualitás elítélésével. Érzéketlen, rideg, emberi szükségleteket elítélő nő. Gyengülnek a szexuális izmok. És a népbetegségnek számító húgyhólyag renyheség alakul ki.

2017. aug. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!