Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik nőgyászhoz menjek...

Melyik nőgyászhoz menjek ezekkel a panaszokkal?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy pár napja késik a menzeszem és mindjárt megjön érzések is rám törnek néha lett vagy 5 negatív tesztem azóta. Tudom kb 1 hetes késésnél nem mindig biztos ez de az előző terhességemnél már nagyon hamar biztosra mutatta. Holnap megyek orvoshoz de a neten azt láttam, hogy 2 féle rendelés van szakrendelés és ambulancia ugyan abba az időpontba van és ugyan azokkal az orvosokkal... Nem emlékszem már arra, hogy akkor melyikre mentem igazából csak, hogy rengeteget kellett várni mivel nem időpont foglalásos.

2017. szept. 12. 07:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még az lenne a kérdésem, hogy legutóbb mikor voltam akkor ugye a 6 hetes vizsgálaton vittem a szüléses papírjaimat stb. most mit fognak kérni, mivel még nem voltam vele sehol sem. Gondolom a taj és lakcímkártyát fogják kérni.
2017. szept. 12. 08:01
 2/3 anonim ***** válasza:
az ambulancia magyarul szakrendelés.
2017. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de mivel negatívak lettek a tesztek, és még sehol semmi. Viszont olyan 8 napja késik még lehet túl korai lenne ezért kell még pár napot várnom, addig csinálok még1-t s talán más lesz a gond nem a terhesség.
2017. szept. 13. 05:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!