Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ki volt már úgy, hogy szeretet...

Ki volt már úgy, hogy szeretet volna már picurt de párja még nem volt benne 100%-ig biztos? Mit csinált ilyenkor?

Figyelt kérdés
Próbálkozzak a témával sűrűn,vagy inkább hagyam?Tanács?
2010. máj. 26. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez volt. Én leültem őszintén a férjemmel, hogy fel bírja e fogni, hogy ez mekkora feladat. Onnantól kezdve engem nem érdekel, hogy dolgozik ( én is) tanul ( én is ) fáradt (én is ), a szoptatáson kívül mindenből ki kell vennie a részét. Ha nekem másnap vizsgám akkor neki kell fürdetni, altatni, aztán pedig nekiállni esetleg mosogatni vagy esetleg főzni másnapra.Erre ő őszintén megmondta, hogy erre még nem képes. Én neki akarok gyereket szülni, de egyedül nem fogom végigcsinálni, nem csak magamnak szülöm a gyereket. El is halasztottuk a témát két évvel, utólag belátom nagyon jó döntés volt. Ma már mindenből kiveszi a részét a lányunk körül, a szoptatáson kívül tényleg mindent intéz.
2010. máj. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a válaszod,tanulságos.
2010. máj. 26. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért kéne mindent elfelezni, el nem hiszem, hogy valaki a 3 hetes, vagy hónapos gyereke mellett 8 órát dolgozik, meg 2 órát utazik, mint a férfi. Nem is lehet, mert akkor ugrik a tgyás/gyed.
2010. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
??????
2010. máj. 27. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem ide akarta írni...:D:D
2010. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem.
2010. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Dehogynem???

És hogy gondoltad,mert nem igazán értem mi akar ez lenni?!!!

2010. máj. 28. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!