Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudok szeretni...

Miért nem tudok szeretni senkit? A szeretet szó nem jelent számomra semmit.

Figyelt kérdés
Mások képesek arra, hogy valóban szeressék a barátaikat, ismerőseiket és ne szúrják őket hátba?
2011. jan. 21. 09:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, nagyon kevés ember van, aki semmilyen ismerősét nem szúrja hátba. Én is gyakran inkább a saját érdekeimet nézem és nem gondolok bele mások helyzetébe. A legjobb barátnőmet viszont soha, semmilyen körülmények között nem bántanám meg, inkább meghalnék, mint hogy keresztbe tegyek neki.
2011. jan. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szeretet nagyon elvesztette jelentőségét a mai világban. Nincs is igazán sehol sem szeretet. A szeretetet mostmár bizonyos dolgokhoz kötjük, pl: "szeretem őt azért, mert mindig ad nekem kölcsön pénzt/szép fényes szőke haja van/kiskacsákat úsztat a tavon" stb.

Sajnos, ez a mai világ rendje. Ha valaki igazán képes szeretni, akkor azért szeret minket, mert azok vagyunk, akik, minden hibánkkal együtt.

És ilyen emberek már csak elvétve találhatók meg a világban. A nők még valahol tudják ezt, de már ők sem nagyon... A pénz az úr sajnos, nem a szeretet. :(

2011. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!