Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha vki soha nem kapott olyan...

Ha vki soha nem kapott olyan apai szeretet amit szeretetnek kellet volna éreznie és nem volt apa-fia kapcsolata sem túl jó az befolyásolhatja a személyiség fejlődést, érzelmeket?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 21:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
igen,nagy mértékben befolyásolja sajnos.
2010. ápr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Abszolùt befolyàsolja,mert nekem az anyàmmal volt igy,és tudom,hogy milyen érzésed lehet.
2010. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Természetesen. Én nagyon szeretem az édesapámat, de Ő nem túl érzelgős ember, nehezen mutatja ki az érzelmeit. Igaz én sem. De mivel a családomban sajnos nagyon nincs más rajta kívül. Így elég nehéz, hiszen sokszor szükségem lenne a szeretetére.

Bár én lány vagyok.

2010. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
19 fiú vagyok, ma mesélte egy haver faterjának mit műveltünk este (csajozás stb) és elgondolkodtam én soha semmit nem mesélek neki nem is merek nincs meg a bizalom meg zavarba vok mellette bezzeg ha 1 jó haverral vagyo kteljesen felvok lazulva stb és ez a feszélyezett érzés a mindennapjaim végig kiséri h tudnék kilépni ebből?? tele vagyok szélsőségekkel a külsőm miatt 1 kúróhercegnek tűnök valójában itt irogatok az érzelmi bajaimma. Ezis a személyiség zavaromat jellemzi h többet szeretnék mutatni mint aki vagyok meeg másnak próbálom beállítani magam? lehetnek összefüggések? segítsetek mer igy sz_r az életem
2010. ápr. 10. 22:04
 5/18 anonim ***** válasza:

Egy darabig az megy,hogy a baràtaid elött màsnak mutatod magadat,de egy idö utàn fàrasztó lesz neked is.Jobban teszed,ha azt mutatod,ami a valósàg.

Pontosan ezért nem tudod apukàddal megbeszélni a dolgaidat,mert talàn azt érzed,hogy ö ismer téged és nem tudod megjàtszani elötte màst mutatni,mint amilyen valójàban vagy.


Legyél eredeti jó teszel ezzel magadnak is!

2010. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem azért vagy ilyen, mert nem kaptál apai szeretetet, hanem azért, mert 19 éves fiú vagy. Teljesn normális viselkedés ez. Persze az is jó, hogy tudatában vagy, hogy ezzel a viselkedéssel nem sokáig lehet megélni. Ki fogod nőni.

És jut eszembe: ne apukádat hibáztasd ezért, mert hozzászoksz, és mindíg más lesz a hibás, ha marhaságot csinálsz.

2010. ápr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát, nekem például lettek ilyen zavaraim. És megértelek, mert felnőtt fejjel döbbentem rá, hogy az apám SOHA nem beszélt nekem nőkről, sem semmiről ezzel a témával kapcsolatban, és más fontos dolgokról sem. Milyen apa az ilyen? Így aztán én sem beszélek neki a magánügyeimről, vannak barátaim, akikkel megtárgyalhatom.
2010. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de én most nem hibáztatok senkit nem hibát vétettem nem érted a kérdésemet 19 éves koromra fedeztem fel h vmilyen törés volt mentális egészségemben fél felnőtt fejjel foglalkozok ezzel...és az okait keresem sokszor rádöbbenek ha nem lennék tele gátlásokkal,amiket már elég jól leküzdöttem meg feszélyezve teljesen sokkal normálisabb lennék...
2010. ápr. 10. 22:49
 9/18 A kérdező kommentje:
ez nős téma csak 1 példaéletben kb mindenre igaz pl múltkor ültem mellette kocsiba és az egész 1 kellemetlen feszült dolog volt...meg pl előfordul állok megállóba és nagyon rossz közérzetem van nem találom a helyem sokszor nemtudom magam hova tenni nincs útmutatóm zavart vagyok nincs ,,hátországom" , nincs meg bennem az a magabiztosság ami másnál alapvető tulajdonság,félek a csalódástól és nem bízok magamba,anyukámmal vmivel jobb a kapcsolatom de nagyon zárt vagyok felé is
2010. ápr. 10. 22:55
 10/18 A kérdező kommentje:
ezeknek a dolgoknak sztem okai vannak és nem hinném ezek normális fiatalkori bajok, és az sem h halak vagyok mert ugyebár a halak alapból jellemzi érzelmi kilengések,alacsonyönbizalom ennél sztem ez súlyosabb
2010. ápr. 10. 23:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!