Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak én reagálom túl a helyzetet?

Csak én reagálom túl a helyzetet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hónappal ezelőtt nagyon fura menzeszem volt , folyt mint a víz. Utàna úgy-ahogy minden normàlis volt , csak ezen kicsit meglepődtem. Viszont előtte 2 nappal baràtommal voltam , ès megujjazott. Ha jól tudom kicsi az esèlye , hogy ettől terhes legyek , de most megint kèsik a menzeszem , ès nem tudom , hogy kizàrhatom-e a terhessèget. Emellett van egy fura hormonàlis problèmàm ami eddig nem zavart be menzesznèl , de most felerősödtek a tünetek ès aggódom. + ha mèg ennyi nem lenne elèg, elèg stresszes heteim voltak mostansàg ès fel is fàztam... Kèrlek nyugtassatok meg , hogy a terhessèg esèlye a legkisebb. Fehèr folyàsom volt , mostani napokban görcseim is , meg 1x a mellem feszült , de ezen kívül semmit sem tapasztaltam. Ha terhes lennèk , nem kène màr több tünetnek lennie ? Reggeli rosszullèt vagy ilyesmi ? Agh , tudom rengeteg kèrdès jön naponta tini terhessèg kapcsolatban , de kèrlek most ne hànyjàtok a szememre. Előre is köszi.
2017. szept. 23. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2017. szept. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szexeltél a pasiddal? Ha nem, akkor nem lehetsz terhes. Az ujjazás nem számít közösülésnek.
2017. szept. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem spermás az ujja, nem lehetsz ujjazástól terhes.
2017. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen , ennyire nem vagyok informàlatlan , de lehet , hogy spermàs volt az ujja vagy valami... ettől fèlek.
2017. szept. 23. 19:50
 5/10 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül köszönöm a vàlaszokat , mindenkit felpontoztam :).
2017. szept. 23. 19:52
 6/10 anonim ***** válasza:
" de lehet , hogy spermàs volt az ujja " Ezt miből gondolod? Előtte önkielégített, vagy te kielégítetted és magához nyúlt?
2017. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megujjazott, aztán megjött. Akkor miért félsz, hogy terhes vagy?
2017. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert fura is volt a menzeszem , nem ilyen szokott lenni. Agh nem tudom , egyszerűen csak mi van ha... A terhes nőknek is van pecsètelő vèrzèse , nekem is azzal kezdődött , utàna megerőltettem a hasam , akkor lett "normàlis".
2017. szept. 24. 08:09
 9/10 A kérdező kommentje:

Van valami ragacsos , fehèr de enyhèn àtlàtszó folyàsom. Ez màr több napja , akàr egy hete is folyamatosan. Emiatt kèshet a menzeszem? Esetleg így betudom tippelni , hogy mikorra esik ?

Ui.: köszönöm a hasznos vàlaszokat

2017. szept. 24. 08:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az un fehérfolyás, ami normális dolog!
2017. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!