Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Zavaros menstruáció?

Zavaros menstruáció?

Figyelt kérdés

Eléggé elbizonytalanodtam ma.

Kezdeném sorjában:


Egy hétre visszamenőleg kellemetlen viszketést kezdtem észlelni, és mivel eddig nem volt ilyesmiben részem, így Canestent használtam (bár napi egyszer, de elmúlt tőle nagyjából, bár mai napig még mindig érzem kicsit a kellemetlenséget).

Ezt azért írom le, hátha közrejátszik a mostani állapotommal.

Tegnap sűrű barna folyást tapasztaltam (eddig sosem volt ennyi mértékben), mai nap reggelére pedig megjött a menstruációm. Az egésszel két probléma van: egy héttel előbb jött meg, mint szokott, VALAMINT, ma délutánra el is múlt (?) Van ilyen? Egyszerűen vége szakadt...lehet, hogy holnap lesz folytatása, de ez szokatlan.

A kérdéseim, hogy ezek összefüggenek-e? (Valamint a viszketés lehet a gomba tünete?) És hogy mitől volt ez a szokatlanul nagy mennyiségű barna folyás és a hirtelen megszakadt kis mértékű vérzés? (mert hát szinte pecsételő volt csak, főleg egy héttel előbb a kelleténél)

Ez lehet valaminek a "tünete"/előzménye? Mit kéne tennem? 3 éve rendszeresen megjött a menstruációm, napra pontosan, egy hétig szokott tartani, előtte való nap fájdalmas hasi görcsökkel, amik most szintén elmaradtak...

Nőgyógyásznál még nem jártam, valamint nem is szándékozok menni, ha mással is meg lehetne-e oldani.

17/L



2017. szept. 25. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:
"Nőgyógyásznál még nem jártam, valamint nem is szándékozok menni, ha mással is meg lehetne-e oldani." Hát házilag ez nem fog menni, viszont a kezeletlen nőgyógyászati betegségeknek durva következményei lehetnek. Tudom hogy nagyon kínos, meg kellemetlen, de viseld el a dokit a saját érdekedben.
2017. szept. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!