Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális hogy a tamponok...

Az normális hogy a tamponok "kicsusszannak" belolem? 13/L

Figyelt kérdés

Most kezdtem el tampont hasznalni (Ob) és a mini szó szerintnt kicsusszan belőlem, a normal is, a supert egyszer probaltam ki, edzesre, es ahogy felugrasokat csináltam, éreztem, hogy jön kifelé, odanyúltam, es éreztem, hogy egy kis része már ki is jött. Túl tág vagyok? Szűz vagyok még

Addig benyomom amíg az ujjam ér...



2017. okt. 6. 22:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Valószínű azért nem csúszik ki, mert azt már sikerült jól felhelyezned.

Neked meg felesleges a super plust használnod, mire megtelik, a vér már kezd lebomlani és fertőzést is kaphatsz.

Az ideális kb. 4-5 óránkénti csere vagy ennél is hamarabbi

Éjszaka maradhat amíg alszol, de felkelés után azonnal csere és persze lefekvés előtt is.

Mint mondtam én 2 gyerek után használtam super plust ami 1-2 óra alatt megtelt.

Mostmár írattam ki fogamzásgátlót és elég lett a normál, super méret is, ja és nem csúszik ki, az izmok tartják ha jó helyre teszed.

2017. okt. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%

Én annak idején rosszul tettem fel, nem nyomtam fel teljesen, és pl a vízben rögtön magába szívta azt...

Tehát, úgy próbáld meg, hogy nem vagy teljesen száraz,mert az fájdalmat okozhat. Lazulj el, gondolj is arra,hogy lazítasz. A hüvely hátrafelé sréhen, azaz döntött irányban helyezkedik el. A kis leírás mellett,amit a tampon dobozában találsz, van kép is, oldalnézetből. Az segít elképzelni. A középső ujjad hegyét tett mélyedéshez, amit előzőleg a tampon alján kialakítottál( aljáról lehúzod a fóliát, és a szálat körkörös és húzó mozdulatokkal ellenőrzöd, nem jön e ki), a hüvelykujjaddal az alsó peremet támaszd,hogy ne ejtsd le(a fonalat a középső ujjadon áthúzhatod,hogy biztos ne a földön landoljon a tampon... Másik kezeddel húzd szét a szeméremajkaidat, és mintha bele akarnál ülni egy hintába, döntött helyzetben helyezd fel. Érezni fogod, ha jól teszed fel,hogy sréhen megy, nem akad, és mikor kihúzod az ujjad, összesimul a hüvely fala.

Hajrá, sok szerencsét!

2017. okt. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!