Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázáskor mit szoktatok...

Felfázáskor mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Most, hogy lehűlt kicsit az idő, már sikerült is felfáznom :( Milyen teákat iszok ilyenkor? A fürdő tényleg segít? Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. szept. 6. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Orvoshoz kell menni. A baktériumokat nem fogja a tea kimosni..!!

Nekem ráment a méhemre mert nem mentem vele orvoshoz. Jól meg is szívtam.

2017. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Uh, nagyon sajnálom :( Nem gondoltam, hogy lehet ennyire komoly is. Megkérdezhetem, hogy milyen tüneteid voltak, gyógyszert nem is szedtél rá? Nekem hál'Isten eddig max 2 napnyi lefolyású volt, de valószínű elmegyek dokihoz akkor. Köszönöm a tanácsot!
2017. szept. 6. 15:39
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindig éreztem a felfázást. Csípett, stb és én marha nem mentem orvoshoz. Aztán ezt eljátszottam párszor, sajna nagyon hamar felfázok.Aztán elkezdett féjni a petefészkem, utána a méhem de úgy hogy ülni nem tudtam, meg feküdni se. Fájt ha pisiltem meg úgy mindig. Aztán most szedtem be a második adag antibiotikumot + gyulladáscsökkentőt de még mindig nem az igazi.

Szerintem akármennyire is érzed, még ha kicsit is inkább menj el orvoshoz hogy kapj rá valamit nehogy véletlenül így járj!

2017. szept. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem csíp pisilésnél, csupán sűrűn járok. De mindenképp figyelmesebb leszek és komolyan veszem. Neked pedig jobbulást kívánok?
2017. szept. 6. 15:52
 5/13 A kérdező kommentje:
*!
2017. szept. 6. 15:53
 6/13 anonim ***** válasza:

D-mannózt veszek be (mindig van itthon, mert a családban van húgyúti problémára hajlamos). A felfázást, azaz fertőzést az esetek 90%-ában az E.coli okozza, na azt a D-mannóz konkrétan kimossa, úgy, ahogy az első hozzászóló írta. Nagyon sok esetben használtuk már a családban sikeresen, gyakorlatilag azóta, mióta ezt megismertük, nem is jutottunk el konkrétan kellemetlen tünetekig pl. csípő pisilés vagy véres pisi, mert megelőzésként is használjuk, ha szükséges.


Azt azért tudni kell róla, hogy csak a coli általi fertőzésre hatásos, tehát ha nem jobbulnak mellette a tünetek hamar, pláne rosszabbodnak, akkor irány a doki, és antibiotikum szükséges.

D-mannóz helyett a könnyebben beszerezhető tőzegáfonya készítmények is hatásosak lehetnek, főleg enyhébb fertőzés elején, de a D-mannóz sokkal hatásosabbnak bizonyult nálunk.

2017. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Köszi!

Pont most voltam orvosnál, kaptam újabb antibiotikumot....

2017. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát antibiotikumot én biztos nem fogok beszedni. Olvassatok utána.. Plusz kb 2 alkalom után a baktériumok immunisak lesznek ugyanarra a gyógyszerre.

Kamillatea gyulladáscsökkentő. Méz, fokhagyma, almaecet a legjobb természetes antibiotikum. Plusz sok folyadék, C-vitamin. Ami még nagyon jó az a tőzegáfonya kapszula. Vény nélkül kapható, gátolja a baktériumok letapadását. 3-4 nap alatt semmi bajod nem lesz ha ezeket szeded.

2017. szept. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hal Isten már semmi bajom sincs... Szerencsére most gyógyszer nélkül is elmúlt, legközelebb ha előjön komolyabban veszem, bár inkább ne jöjjön :) Köszönöm mindenkinek!
2017. szept. 7. 14:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja csak tudod akinek ezek a szerek szart sem érnek mint pl nálam, az kénytelen antibiotikumot beszedni...és senki se mondta hogy neked azt kell szedned.
2017. szept. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!