Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek ciszta?

Noracskaaa011 kérdése:

Petefészek ciszta?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagy szükségem van azoknak a véleményére akiknek van illetve volt petefészek cisztája! Fogamzásgátló gyógyszer abbahagyása után 2x megvolt.. azóta nem jött meg és ez már 4 hónapja tart.Voltam a nőgyógyásznál és mondta,hogy a bal petefészkemen sok kicsi van,mig a jobbon van 1 nagyon nagy ami megakadályozza,hogy megjöjjön!Kaptam gyógyszert ami tán meginditsa a vérzést és elfakad a ciszta.Észrevehető ha elfakad? Tapasztalat?

2017. okt. 8. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt cisztám, ami eldurrant, semmit nem éreztem belőle. Megultrahangoztak, és mondták,hogy van némi folyadék a hasüregben, ami valószínűleg a cisztából származik, ami eltűnt a petefészekről.
2017. okt. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Januárban műtöttek petefészekcisztával (5 meg 7 centis volt), júniusban a doki újra látta az uh-n. Én is fogamzásgátlót szedek, azóta jobban vagyok (lekopogom). Nem beszélt műtétről a dokid? Azt a nagy cisztát csak úgy lehet "eltüntetni".
2017. okt. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem emlitett műtétet.. Nem mondta mekkora pontosan,csak annyit hajtogatott,hogy ez nagyon bajt jelent meg nem jó..kaptam gyógyszert,most várok :)
2017. okt. 8. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj majd vissza hozzá, az lenne a legjobb, ha megszabadulnál tőle. Én teljesen felszabadultnak éreztem magam a műtét után. Mintha valami beteg, fertőző dologtól szabadultam volna meg, ami megkeserítette az életem.
2017. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!