Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legjobb tampon...

Melyik a legjobb tampon illetve betét?

Figyelt kérdés
Ugyertem ,hogy tampon amiben végig lehet aludni 6-7 órát Ugy hogy nem azol at...,illetve ugyanez az elvárásom betetben is!

2017. okt. 9. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Én áztam már át 4 óra alatt normál OB-vel is, úgy, hogy nem túl erős a vérzésem általában :D én Libresse-t használok, a normált, de állandóan elcsúszik, bár ez a bugyi hibája :)


Én ezt a kettőt tudom javasolni, mert alapból az OB is jó. Esetleg Always

2017. okt. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
o.b. ProComfort Night(tampon),illetve az Always night(betét). Ezek használatával szinte 100%, hogy nem ázol át,akár 8-9 órát is kibírt nálam még első napokon is.
2017. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 piriiiii ***** válasza:

A kettőt együtt szoktam általában használni. Amikor már nem erős a vérzésem, akkor a tampont elhagyom.

Tamponban aludni csak nagyon ritkán szoktam, inkább elkerülöm, ha lehet. A betét egymagában meg sajnos nem biztos, hogy hatásos, el is csúszik, kényelmetlen.

2017. okt. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

tamponnal nem alszok

csak betéttel de van hogy átázok


volt olyan hogy ugye nem mozgolódok sokat éjszaka se kicsit felébredtem arra hogy az oldalamon fekszek ezért vissza fordultam hasra(alapbol csak hason alszok) és amint hasra fordultam csak ömlött belőlem de 2x

2020. ápr. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ki inkontinenciára kitalált termékeket. A különbség csak a kapacitásban van
2020. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!