Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy petefészek cisztám...

Lehet hogy petefészek cisztám van?

Figyelt kérdés

Erről hallok sokat, a hasam kb ilyen nagy: [link]

nem vagyok se terhes se ennyire hájas, komolyan a nemi szervem nem látom, először azt hittem csak fel vagyok puffadva, de nem, plusz ennyi háj sincs rajtam hogy ilyen bazi hasam legyen

kb honaponta fajni szokott az alhasam vagy petefeszkem vagy valami ilyesmi, olyankor ugy erzem mikor felallok, mintha kiszakadna a mehem vagy nem is tudom, es sokszor jarok wc-re is, ami a ciszta mellett szol

most akkor menjek megnezetni?



2017. okt. 11. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem akkora petefészekcisztám volt, mint a méhem. A bal oldalon volt, mégsem dudorodott ki jobban a bal oldalon a hasam. Viszont a mensesgörcs mindig onnan indult, és iszonyú erős vérzéseim voltak.

Menj el a nőgyógyászatra, egy vizsgálat semmiképp sem árthat. Valszínleg nincs cisztád, és legalább megnyugszol.

2017. okt. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy nőgyógyászati ellenőrzés sosem árthat, legalább megnyugszol utána, úgyhogy igen menj el.

De a hasaddal kapcsolatban, nem egy petefészekcisztától nő meg ekkorára a has, ez inkább puffadás és plusz kilók szerintem.

Nekem is volt 6*8 centis cisztám, még is teljesen lapos volt a hasam, semmi nem látszódott. Erős vagy rendszertelen vérzés, gyakoribb alhasi görcsök, alhasi feszülés, szúró érzés, pattanások az áll vonalán, ezek a legbiztosabb jelei.

2017. okt. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!