Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ez a durva depressz...

Mit tegyek ez a durva depresszió ellen, PMS?

Figyelt kérdés
Mensi előtt kb 2 nappal borzasztó rossz kedvem lesz, mindent sokkal sötétebbnek látok, valamint rámjön a reménytelenség érzése és önpusztitó gondolataim is vannak. Most, amikor megjött, még utána is 2 napig ilyen nagyon rossz hangulatban voltam, és nem tudtam magam sehogy felviditani. Viszont mostmár ez elmúlt, egyébként nem vagyok egy negativ ember, sőt. Hogy lehetne ezen segiteni, pszichológushoz fordulni ezzel butaság lenne? Talán fel tudna irni antidepresszánst. Legjobban valamilyen természetes módszernek örülnék mégis.
2017. okt. 11. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Sörtea. 2dl sör felöntve 1dl forró vízzel. Azt idd.
2017. okt. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Magnézium, csoki, banán, sok mozgás...!

Pszichiáter ír csak fel antidepit. a nőgyógyász meg fogamzásgátlót ilyen esetekre ha súlyos..már kérdeztem erről. van valami Cefaloizé gyógyszer-jó drága -a patikában. esetleg orbáncfűvel próbálkozhatsz..

kevés só...csalántea a vízhajtásért.. ha rosszul alszol enyhe nyugtató..nálam az az oka hogy rosszul alszom előtte, felszínesen pár nap után már kifáradok persze hogy nem érzed jól magad. Fontos a vércukor-szint rendben tartása ilyenkor alacsonyabb..

én is ettől szenvedek húsz éve, átérzem..!:)

2017. okt. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én magne b6-ot szoktam szedni vagy b vitamin komplexet. Csodát nem tesz,de enyhíti a tüneteket. Majd a Milgammát akarom kipróbálni,mert állítólag nagyon jó az idegeknek.
2017. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Magneziumot és B vitamint azt iszom minden nap. E mellett is olyan borzasztó rossz kedvem szokott lenni, hogy az utóbbi hónapokban ahogy irtam, napokkal előbb már elfog a depresszió, és nem akarok élni, eszembe jutnak a dolgok a múltamból, amik igazságtalanok voltak áááh, hiába akarom elterelni a figyelmem nem sikerül. Egyébként a normális napjaimon teljesen pozitiv az életszemléletem. Ezért gondoltam antidepresszánsra csak ezeken a napokon. A sörtea nem rossz ötlet, de nem tudom az belefér-e a görcsoldóm mellé?
2017. okt. 12. 18:52
 5/5 anonim válasza:
Akkor most gondolj bele hogy én ezt szinte minden nap átélem.
2017. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!