Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elfelejtettem bevenni a tabit?

Elfelejtettem bevenni a tabit?

Figyelt kérdés

Kedd szerda csutortok

Annyira ketsegbe estem hogy tegnap este bevettem a keddit es szerdait

Ma meg a csutortokit es a pentekit

Egyebkent ne szekaljatok tudom elbasztam..de lelki okok miatt nehezen tudtam odafigyelni es meg most ez is

Most elkezdtem verezni

Mi tevo legyek?


2017. okt. 13. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz!!!!
2017. okt. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:


"Tisztelt Doktor Úr!


Még sohasem fordul elő velem ilyen, de most este villant be, hogy elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlómat.

Kiderült, hogy nem is egyet, hanem a ma estivel együtt 3at! :O

Fogalmam sincs hogyan lehetséges ez, még egyet sem szoktam elfelejteni, nemhogy 3-at...

Most beszedtem 1 órája a keddit, de hogyan pótolhatnám a szerdait és a csütörtökit, amikor holnap este már a péntekit kellene?

(ha ez számít az idő miatt, a péntekit előre láthatólag csak hajnali 2 körül tudom bevenni)

Kérem segítsen!


Köszönettel: Andi"

"

Kedves Andi! Ma vegyen be még egyet és holnap is kettőt. Ebben a ciklusban már csak kiegészítő védekezéssel legyenek együtt. Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc"

2017. okt. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Kicsit megnyugodtam!:)
2017. okt. 13. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért ezentúl picit próbálj meg rá jobban figyelni,mert valószínű,hogy a lórúgásnyi hormon miatt vérzel,amit szinte egyszerre vettél be.

Jó,tudom,írtad,hogy nem készakarva hagytad ki őket.

Viszont ha nem múlik el a vérzés ,akkor azért a dokival mindenképpen konzultálj.

2017. okt. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Állíts be emlékeztetőt, úgy biztos nem felejted el.


Most pedig védekezzetek egy ideig.

2017. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!