Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztan és kéne a segítség!?

Felfáztan és kéne a segítség!?

Figyelt kérdés
Mai nap felfáztam: folyamatos vizelési inger, ha pedig elmegyek vévére az a csípő/égető érzés. Már vagy 4 liter folyadékot ittam az égető érzés elmúlt, de a folyamatos vizelési inger nem és már nagyon elegem van belőle. Nem tudnátok valamit ami ezt is elmulasztja gyorsan mert folyamatosan úgy érzem hogy szétdurranok mert nem tudtam rlmenni mosdóba pedig percenként járok. K

2017. okt. 20. 15:46
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Valami tőzegáfonya készítményt megpróbálhatsz, az jót tesz a húgyutaknak. De ha nem segít, akkor orvos.
2017. okt. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálok szerezni valamit
2017. okt. 20. 15:55
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Jobban jársz, ha orvoshoz mész, ez nem fog elmúlni magától.
2017. okt. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pedig egyszer volt már ilyen és akk 1-2 napon belül elmúlt, ha lemegyek az orvoshoz az antibiotikumot ít fel? Mert amikor volt ilyen azt kaptam és attól azt hiszem jobb lett, de erre már nem nagyon emlékszem mert már több éve volt. :(
2017. okt. 20. 15:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, antibiotikumot. Én Cifloxint kaptam. Én is napokig ültem a problémán, büdöset pisiltem, folyamatosan kellett, fájt a pisilés, rázott a hideg. A gyógyszertől szinte azonnal jobb lett.
2017. okt. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az eddigi válaszokat, azonnal szerzek valamit mert nagyon rossz már. Mondjuk most mint ha kicsit jobb lenne.
2017. okt. 20. 16:03
 7/10 anonim ***** válasza:
45%
Nekem az urogin tinktúra segített. Gyógyszertárban vény nélkül lehet kapni, és talán dm-ben/rossmannban is van.
2017. okt. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Én vény nélkül kapható Rowatinexet szoktam használni,ha nem segít,akkor orvos,de elég jól fertőtleníti a húgyutakat. E coli fertőzésre pedig igen jó a Monural por.
2017. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
Betadinos vagy kamillás forró fürdő, nekem az mindig segít :)
2017. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ignis Subdialis ***** válasza:
45%

Elvileg a felfázás a húgyutakba kerülő e-coli baktériumnak köszönhető, amivel kapcsolatban sok a sikersztori a tőzegáfonyával és a mannózzal kapcsolatban, mindkettő igazoltan csökkenti a baktérium mozgásképességét, így azok nem tudnak felúszni és kapaszkodni, úgyhogy lassan kiürülnek a pisivel. Tőzegáfonya kapszulában is kapható, az Innovita forte pl. elég nagy koncentrációjú készítmény, de fagyasztva szárított verzióban is létezik. A mannóz meg egy kissé drága édes fehér por, a Pharmekal olcsóbb, mint a NOW.

Ez a mannóz egyébként eléggé gyorsan hat, ha hat.

A másik, hogy jó antibiotikum erre a Monural, amiből két egymást követő éjszaka kell meginni 1-1 tasakkal, közvetlenül a húgyszervekben hat pár órán belül, így a hüvelyflórát legalább kevésbé érinti, szemben a tablettás kiszerelésű cuccokkal, ami után még hüvelygombád is lesz és csinálhatod a hüvelyflóra-helyreállítást hetekig. Háziorvos és urológus is fel tud írni Monuralt.

2017. okt. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!