Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam nőgyógyásznál, mert...

Voltam nőgyógyásznál, mert rendszertelen a mesim, és babát szeretnénk, de még nem jött össze!?

Figyelt kérdés
Azt mondta ha megjön irjam 5 napon keresztül, hogy milyen erősségű és, hogy reggel mennyi a hőm!3 hónapig.Most kell visszamennem.Ez miért kell?Az adatokból ő mire következtet?Mi fog csinálni?
2008. aug. 10. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rettentő rendszertelen volt a mensim, volt, hogy 3-4 hónapig nem jelentkezett. Én is féltem, hogy nem jön össze a baba, de 4 hónap után sikerült. Orvosnál nem voltam, de gondolom a peteérésre kíváncsi, illetve van-e tüszőrepedés. Ennek alapján fog kezelést előírni. Azt nem írtad, mióta kísérleteztek, mert az is fontos lehet. De ezt a z orvos jobban tudja! Minden jót!
2008. aug. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
6 hónapja próbálkozunk de még semmi!Ha nincs pém akkor mit csinál?Az a nagyon érdekes, hogy 3 hónapja voltam nála, akkor mondta hogy irjam ezeket, és azóta percre pontosan jött meg mind a 3 hónapban!
2008. aug. 10. 17:15
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem is ez a problémám és egyszer ár gyógyszerrel meghozta a doki a vérzésem, de mivel én nem akarom ezt állandóan eljátszani, megvettem két könyvet: AVIVA-MÓDSZER. Keress rá a neten. Ez egyfajta torna. A rendszertelen menstruáció és az ovuláció elősegítésében is hasznos! Mi is babát is szeretnénk...
2008. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!