Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem akarok aludni. Álmos...

Nem akarok aludni. Álmos vagyok de nem érzem úgy, hogy jajj de jó lenne lefeküdni. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Már érzem h álmos vagyok de szerintem az alvás időpocsékolás. Inkább egész éjjel játszanék meg zenét hallgatnék.. Meg tv-t néznék.. Lefeküdnék aludni de akkor mindig rosszul érzem magam, olyan csöndes minden és elhatalmasodnak a gondolataim rajtam. Általában csak akkor fekszem amikor már majdnem összeesek h ne tudjak gondolkozni az ágyban. Pedig semmi nem történt, semmi baj nincsen de mégis szorongok! Szerintetek mi lehet a bajom? Mit tanácsoltok, maradjak fent?

2015. jan. 6. 03:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj pihenni
2015. jan. 6. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hogy tudsz napközben bármire odafigyelni, ha éjjel

nem pihened ki magad?

2015. jan. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vegyél be nyugtatót és menj aludni

Nem normális ennyire szorongani

2015. jan. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha keveset és rendszertelenül alszol, az később visszaüt.

a játszás meg a tv nézés is időpocsékolás, ha az egész napod azzal töltöd. úgy tűnik nekem, mintha függő lennél, és nem tudnál elszakadni tőle lefekvés előtt.

sportolj valamit, ha fizikailag lefárasztod magad, akkor könnyebben elalszol.

2015. jan. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Irány az edzőterem, sportolj másfél órát, kemény súlyzós edzés, utána ha még nem estél össze, ülj rá egy biciklire - a teremben - és tekerj 1 órát, mire hazaérsz ájultan esel az ágyadba, és hidd el, aludni fogsz. Tuti recept. ;)
2015. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!