Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem akarok lefeküdni a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok lefeküdni a barátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is hosszú lesz.


A barátommal idén október elseje óta vagyunk együtt. Ő 21 én 20 éves vagyok.


Félek hogy kihasználna engem, mert egész nyáron kavartunk (pettingeltünk, illetve nekem akkor volt barátom vele volt szex is és miatta nem lehettünk együtt) és közben ő egy másik lánnyal is kavart, ezt titkolta, utólag derült ki. Utólag az is kiderült hogy ez a lány is csak a pettinget engedte neki..


Aztán én szeptemberben elhagytam a volt barátomat és összejöttem a mostanival. A lánynak tudtára hoztam hogy járunk, kikészült és többet nem volt kíváncsi a pasimra. Viszonylag jól megvagyunk azóta viszont a vaginális szexet nem engedem neki mert félek hogyha megengedném akkor ki tudna használni. Azon kívül mindegyhogyan kielegítem. Kéz, száj akkor amikor kéri néha anált is engedem bár az nem a kedvencem és az ritkán van..


Szerintetek pinába meddig ne engedjem? Ő azt mondta vár rám amíg én is akarom, de idézem: ,,azért már jó lenne".


Bunkó válaszok nem érdekelnek, csak építő jellegű hozzászólást várok!!



2016. dec. 23. 10:46
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
90%

Akkor viszont beszéld meg vele mert így oké...

Viszont ha ő szeretné de te nem akkor semmi értelme folytatni !

2016. dec. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
94%
Végülis összeilletek, a mindenkori párotokkal szemben sem tudtok őszinte lenni. Azt csináltok, amit akartok, ennél úgysincs lentebb.
2016. dec. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:

Mindennapos téma ez nálunk. Ő szeretné én nem, legalábbis a közeljövőben biztosan nem, mert félek hogy kihasználna.


Vár rám amíg kell de néha olyan mintha siettetné..


De mennyi idő után lehetek biztos abban hogy nem akarna kihasználni? A lelkem mélyén talán én is szeretném, de én nem leszek többet senkinek se a kis b****s k****ja az most fix. Arra gondoltam hogy következő év október elsején megtenném.. Jó ötlet?

2016. dec. 23. 10:56
 4/41 anonim ***** válasza:
90%

Micsoda majdnem 1 év múlva ??

Na ha addig vár rad a pasi akkor össze teheted a két kezed érte !!

2016. dec. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
50%
Hát figyelj. Ha egy kapcsolatban a 4-5. randi után nincs szex, akkor az nem kapcsolat csak barátság. Mi az, hogy "pinába engedd"? Mi ez, valami ajándék? Te nem szereted ezt a fiút. Tedd ki és keress egy másikat akit szeretni tudsz.
2016. dec. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Igen.. Ha az egy évet kivárja akkor valoban szeret és nem csak arra számít.


Kedves utolsó! Hogy 4. 5. randi után szex?? Hát szép kis gondolkodásmódot tudhatsz magadénak.. Szerencsére eddig még nem hozott össze a sors ilyen és ehhez hasonló férfinemű egyeddel (pasinak nem neveznélek)

2016. dec. 23. 11:16
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Végül is Bill Clinton óta az orális szex, nem is szex.
2016. dec. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 kovpet ***** válasza:
100%

"Hát szép kis gondolkodásmódot tudhatsz magadénak."


Mondod te, aki:

"mert egész nyáron kavartunk (pettingeltünk, illetve nekem akkor volt barátom vele volt szex is és miatta nem lehettünk együtt) és közben ő egy másik lánnyal is kavart"

2016. dec. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog miatt tűnik kamu kérdésnek

1; az elejtett "pinába"

2; a meghatározott dátum. Ha esetleg közben kiderül, higy full megbízható s megkéri a kezed, akkor is fogsz fél évet várni?


Amik érdekes kitételek, de hallottam már ilyent

-popsiba mehet. (igaz ezt elsősorban szüzek szeretik, mert így megőrizhetik az ártatlanságukat)

-20 elmúltál szexeltél már sokat, mellette pettingeltél mással,

- de a pettingpartnerednél nem látod szívesen, hogy mással is pettingelt míg ti -a szerintem megfelelő szó szerintem- szexkapcsolatban voltatok.


Mennyivel vagy te másabb? Mennyivel lehet benne kevésbé megbízni mint benned?

2016. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
94%
Mit értesz kihasználás alatt?
2016. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!