Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek milyen jellegű fájdalma...

Nektek milyen jellegű fájdalmatok van a menstruáció első napján? És mivel enyhítitek?

Figyelt kérdés

Én mindenhol azt olvasom, hogy görcsöl. De nekem egyáltalán nem görcsöl, hanem sokkal inkább feszül, olyan érzés, mintha valaki szépen lassan széttépné a méhemet rétegenként.


Éppen ezért a görcsoldó fájdalomcsillapítók sem használnak nálam. Teát is ittam, az sem segít (kamilla, cickafark, és a meleg vizes palack is haszontalan.

Gyakran hányok ilyenkor és hasmenésem van. Ha veszek be Algoflex Fortét, attól viszont azonnal hányni szoktam. De más fájdalomcsillapítók sem használnak. A derekam is nagyon szokott fájni, és sokszor szédülök is.


Hallottam erről a cisztáról meg ilyesmikről, nem tudom, 20 évesen mennyi rá az esély, hogy ilyenek vannak bennem? De különben már nagyon idegesítő ez az egész, régebben nem fájt, aztán az évek során nagyon eldurvult, ez már nem állapot, hogy egy teljes napon át használhatatlan vagyok, csak az ágyban kínlódok, és suliba se tudok bemenni vagy munkába. Nem tudom, mások ezt hogy oldják meg?



2017. nov. 22. 17:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

2-es vagyok


Mi a helyzet, kérdező? Voltál már azóta orvosnál?

2017. dec. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Még nem voltam.
2017. dec. 30. 02:28
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:


Én nem akarlak sürgetni vagy megmondani, hogy mit csinálj, de az egészséged érdekében mindenképp menj el az újévben. Én is 2 hónapot vártam, tudom, hogy nehéz rávenni magad. De sokkal nagyobb az esély a gyógyulásra, ha még időben elmész. Minden jót kívánok. Ha szeretnéd, megírhatod majd, hogy mi a helyzet, szívesen meghallgatlak. :)

2017. dec. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. dec. 30. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!