Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Férfi létére miért választja...

Férfi létére miért választja a nőgyógyászi munkát?

Figyelt kérdés
Semmi rossz indulat csak érdekel, hisz a nőgyógyász mégis csak a lányokat nézi ott alul és hát na...

2017. nov. 22. 20:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%

8. válaszoló!

Lehet, hogy mi a női hormonjainkkal gondolkozunk, de te csak a farkaddal!

Közeli ismerősöm egy nagy kórház szülész-nőgyógyász főorvosa, és köztudottan homoszexuális.

Ennyit a véleményedről.

2017. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó! Az nagyon ritka lehet! Amúgy ki mondta neked, hogy ffi vagyok?!
2017. nov. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
40%
Nem azért lesz nőgyógyász egy pasi, mert élete végéig puncikat akar nézegetni, hanem mert segíteni szeretne a nőknek (különböző betegségek legyőzése, terhesgondozás, szülés)
2017. nov. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemen egyik professzorunk mondta, hogy az megy nőgyógyásznak, akinek a nőkhöz való affinitása az átlag felett van.
2017. nov. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
72%

Mondjuk mert érdekes szakterület?

A szülészet-nőgyógyászat elég sokoldalú. Van műtétes része, de azért nem annyi, mint pl. a sebészetben, ahol tényleg szinte egész nap a műtőben kell állni. Lehet foglalkozni szülészettel, képalkotással (ultrahang), endokrinológiával, asszisztált reprodukcióval, onkológiával. És persze, nem mellékes az sem, hogy a férfiak szeretnek pénzt is keresni a hivatás mellett, az pedig sebészeti szakmák esetén egyszerűbb, mint mondjuk altatóorvosként.

Nem értem miért gondolja valaki, hogy azért mennek az emberek orvosnak, mert meztelen embereket akarnak nézegetni és fogdosni. Ilyen logikával nekem meg leszbikusnak kellene lennem, mivel nő vagyok és nőgyógyásznak tanulok. De elárulom: nem vagyok az.

2017. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
16%

Kedves előző,

az hogy a férfi ráindul egy szép nunira vagy cicire az teljesen normális dolog, ha nem, na az az abnormális.

És persze ha egy nő indul rá egy másik nőre az is teljesen abnormális, úgyhogy nem jó az elképzelésed arról hogy leszbikusnak kellene esetleg lennie egy doktornőnek.

2017. dec. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó:

Az elcseszett logikád szerint egy férfi kifejezetten csak és kizárólag azért megy nőgyógyásznak, mert puncikat akar látni.

Akkor ezen logika alapján nekem is azért kellene nőgyógyásznak mennem, nem?....


"az hogy a férfi ráindul egy szép nunira vagy cicire az teljesen normális dolog, ha nem, na az az abnormális"


Ne haragudj, de szerintem semmi abnormális nincsen abban, ha egy férfi nem indul rá minden egyes pin.ra, amit meglát. Én is vizsgáltam már gyakornokként fiatal huszonéves srác borotvált farkát, mégsem izgultam rá.

Mert marhára nem olyan a szituáció, meg egyébként sem azt elemezgetem, hogy milyen szép vagy nem szép a farka...


Komolyan az eszem megáll, hogy valaki képes azt gondolni, hogy a nőgyógyász férfiak egész nap álló f.sszal mászkálnak és minden fiatal nő borotvált sunájára ráizgulnak, aztán a WC-ben gyors kiverik....

2017. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
25%
Sajnállak kedves előző...
2017. dec. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!