Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimkehellyel kapcsolatban...

Intimkehellyel kapcsolatban kérdeznék! Miért fáj, miért érzem, hogy bent van, és miért szivárog, ha a helyén van?

Figyelt kérdés
Első kelyhem, S-es méretet választottam, mert kevés a vérzésem, úgy érzem, hogy a helyén van, mégis fáj. Szültem már hüvelyi úton, de elég szűk maradtam, ezért is a legkisebbet választottam. Így is érzem, hogy bent van, hogy a legkisebbet vettem. Lehet, hogy túl kemény? Vagy mi alapján kell választani?

2017. nov. 28. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Kelyhet választani az alábbiak alapján kell:

- Méhszájad magassága a vérzés alatt

- Vérzés mennyisége

- számít, hogy szoktál-e görcsölni

Milyen kelyhet vettél? Lehet, hogy tényleg túl kemény és érdemesebb lenne puhábbat választani

2017. nov. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Lent van nagyon a méhszájam, és kevés a vérzés, ezért is ezt a S-es méretet választottam! Meglett a megoldás, levágtam róla a kihúzó fület, azóta mintha bent se lenne, és egyelőre a szivárgás is megszűnt. A fül pont a szeméremcsontnál volt, és szerintem ahogy ültem meg mozogtam, elfordíthatta odabent kicsit a kelyhet, ettől lehetett a nyomás érzés és a szivárgás is.
2017. nov. 28. 10:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Szuper, örülök, hogy meg is oldódott :)
2017. nov. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most konkrétan nem is érzem, hogy bent van! De joooo.......
2017. nov. 28. 10:18
 5/9 A kérdező kommentje:
Volt már a kezemben egy szuper Merula kis gömböc alakú kehely, az nagyon puha volt az enyémhez képest. Az enyem eleg kemeny, es gondolom ezert is nyomhatott, ahogy beszorult a fülecske is. Raadasul hatrahaljo méhem van, ami lehet, hogy szinten befolyasolja a kehely helyzetét... bar ez nem biztos :)
2017. nov. 28. 10:21
 6/9 anonim ***** válasza:
a hátrahajló méh nem befolyásolja. Milyen kelyhed van?
2017. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Me Luna a neve
2017. nov. 28. 10:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Az TPEből van, azért nem annyira puha. Az orvosi szilikonból készültek rugalmasabbak. Nekem Lali kelyhem van, nagyon szeretem.
2017. nov. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Később veszek majd puhábbat is, egyelőre ezt használom :)
2017. nov. 29. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!