Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szex közbeni bő folyás (már...

Szex közbeni bő folyás (már zavaróan sok), és 'tág vagyok" érzés mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem szültem, és fertőzésem sincs. Orvos annyit mondott, hogy az a jó, ha bő folyás van... De így már-már élvezhetetlen a szex mindkettőnk számára.
2017. dec. 1. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg töröld meg magad odalent, ha nagyon sok. Nem ciki, rendben van. Időnként én is soknak érzem, nekem az ovulációkor szokott így lenni. A tág érzés viszont nem tudom, hogy hogy érted.. nem emiatt tűnik úgy?
2017. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy fertőzésed nincs, de lehet, hogy helyre kéne állítani a hüvelyflórádat, mert az viszont felborulhatott. Mindenképpen csináltatnék a helyedben egy hüvelykenet tenyésztést, abból látják, hogy tényleg nincs-e semmilyen kórokozó, illetőleg milyen a hüvelyflórád, mert ha utóbbival van gond, akkor van erre megfelelő készítmény.

Illetve lehet, hogy valamilyen hormonális oka is van, érdemes lenne, ha az első ki van zárva, akkor egy hormonsort nézetni szakemberrel.

Értem én a problémádat, persze, hogy jó, ha az ember együttlét közben nedves, csak ha már túl sok a nedv, az pontosan annyira rossz, mint ha valaki meg teljesen száraz lenne. Élvezhetetlen mindkét formája.

2017. dec. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Holnapra van időpontom orvoshoz, remélem ha kérek ilyen tenyésztést, akkor partner lesz a dologban, és nem csak legyint rá.

2017. dec. 4. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!