Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan koztetek, aki a...

Van olyan koztetek, aki a kovetkezokhoz hasonlo tunetekkel ment dokihoz, es komolyabb bajt allapitott meg? (Menzesz, durva gorcsok stb. )

Figyelt kérdés

Talan a jovoheten eltudok jutni nogyogyaszhoz, de most megjott, igy varnom kell.

Altalban menzesz elott egy hettel mar jelzi a hasam, hogy meg fog jonni. Ilyenkor naponta- ketnaponta gorcsol a hasam, majd miutan meg jott, folytatja tovabb, csak meg erosebben es napjaban tobbszor is. Ezek nem aucs tipusu fajasok, hanem nagyon durvak. Ha eszre veszem, hogy egy picit ra kezd, meg tul erosen, akkor azonnal kell bevennem gyogyszert, mert annal az allapotban meg 100X rosszabb lesz es perceken belul ledont a labamrol. Elofordult mar sokszor, hogy nem tudtam idoben gyogyszert bevenni, es egy ido utan ketto se hatott. Ilyenkor kikell varnom, hogy vege legyen, ami tartott mar 7-8 oraig is. Sirtam es fetrengtem az agyban egeszvegig, kihivtuk a mentoket, de egy venas fajdalom csillapitot se kaptam, pedig be is szallitottak.. na mindegy, ez mas teszta.

50 mg-os Cataflamot szedek, ebbol egy doboz elfogy a ket het alatt. Tudom, ez sok , de egyszeruen nem tudok mit csinalni.

Akkor van, hogy napjaban tobbszor is (menzeszen kivul is) beszur a mehem/ petefeszkem korul a hasam, van hogy nagyon fajdalmasan, van hogy alig erzem.

Egyebkent a piros napok 6-7-8 napig tartanak, mikor hogy. A vege mar nem eroteljes, csak piszkol.

Szex kozben is sokszor elofordul, hogy a tul melyre hatolas fajdalmas- ez evekig nem volt gond. ( a parommal 5 eve vagyok egyutt-nem valtogatok partnereket)

Igazabol ez a sok problema nem egyszerre zudult ram, szep lassan jottek el. A has gorcs elso menzesz ota nagyon fajdalmas, a beszurasok 3-4 honapja tartanak, a fajdalmas szex is kb. Egyedul talan az utolso nem allando, nehany hetente egyszer fordul elo, es olyankor orakkal utana is erzem, hogy ezt nem kellett volna.

Nem tudom mennyire fuggenek ossze ezek a dolgot, ha egyaltalan osszefuggenek. Eddig nem is gondoltam volna, hogy akar kozuk is lehet egymashoz, de osszeallt a fejemben a kep, hogy akar komoly baj tunetei is lehetnek. Az erdekelne, hasonlokkal volt-e valaki orvosnal, es ha igen, mit allapitott meg? Elore felek a vizsgalat eredmenyetol, de ugy erzem, nem varhatok tovabb.

21L



2017. dec. 9. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ezek voltak pont. A diagnózis: endometriózis. Sajnos a tüneteid elég tipikusak. Ha a nőgyógyászod legyint a fájdalmadra,azonnal menj a következőhöz. 10-ből 8 sajnos hülye ahhoz,hogy felismeje. Majd írj,hogy mi lett az eredmény, akár priviben!
2017. dec. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! Megkerdezhetem, mi kovetkezett, miutan kiderult a baj? (Vizsgalatok, gyogymod stb)
2017. dec. 18. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Először néhány ultrahang, aztán tumormarkereket néztek vérből,majd laparoszkópiás műtéttel kivették a cisztákat, leégették az endós plakkokat,oldották az összenövéseket. Ezután hormonkezelés következik és reménykedés,hogy nem újul ki. Reméljük,neked nem ez van. Sima ciszta is okozhat ilyen tüneteket akár. Azt is műtéti úton távolítják el.
2017. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!