Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Kinek, mikor jött meg...

Lányok! Kinek, mikor jött meg először?

Figyelt kérdés
Sztorik érdekelnének, hogy kinek hol, mikor, hogyan jött meg! :)

2017. dec. 9. 17:38
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
#9-es: az durva lehetett
2017. dec. 9. 17:49
 12/32 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Szia

Pontosan nem emlékszem :/ 11 éves korom körül jött meg először. Otthon voltam, elmentem wc re láttam, hogy piros a bugyim. Bedobtam a szenyesbe és átöltöztem, ezt még min 2x mikor megkérdeztem mamátol mi ez...? :D (anyu pont nem volt otthon akkor) eleinte betétet használtam pár évig utána tampont. (most nincs meg, 3honapja szültem mėg nem jött meg. Nem mintha hiányozna :D)

Üdv 27N

2017. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 voltam amikor először megjött. Az iskolában amikor kimentem szünetben pisilni, akkor láttam hogy van egy kis piros folt a fehérneműmön. Kicsit megijedtem, mert nem volt nálam betét, és utána még iskolai program is volt. Szerencsére nem lett végül semmi, betettem wc papírt, meg nem is volt sok szerencsére. Elég ciki lett volna ha átázom...
2017. dec. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
1 nappal a 13. születésnapon előtt. Otthon voltam és hát láttam, hogy megjött.:D Először betétet használtam aztán azóta a sportolás miatt attértem tamponra, de a betéttel sincs semmi bajom.:)
2017. dec. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 13 évesen.

Suliban elkezdett fájni nagyon a hasam azt hittem hogy csak a kukoricás pizzától amit vettem a büfében. Hazamentem és nem volt otthon senki. Amikor elmentem vécére akkor láttam hogy véres lett a bugyim. Felhívtam anyát és elmondta mit csináljak. Ja és betétet használtam és azóta is azt használok.

2017. dec. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

14 éves koromban. Mielőtt megjött már napokkal korábban borzasztóan rosszul voltam, ami előtte nem volt rám jellemző. Többször is haza kellett mennem a suliból mert folyton hányingerem volt, szédültem.. Elmentünk a gyerekorvoshoz, ő mondta hogy valószínűleg meg fog jönni, az visel meg ennyire. Aznap anya fel is világosított ezzel kapcsolatban, majd néhány nap múlva megjött. Pont hazafele jöttem a busztól, mire hazaértem tiszta vér volt a nadrágom. Brutálisan görcsöltem az első években, most is szokott fájni a hasam de azért már sokkal jobb a helyzet :) Ja és betétet használtam!

23N

2017. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
25%

11 évesen,mamámnál jött meg,fel voltam világosítva,nem ijjedtem meg.Betétet használok.Osztályaimból amikbe jàrtam 90%-nak 11-12 évesen jött meg.

Akinek 13 évesen jön csak meg az kicsit későnérő mert elvileg fiúknàl a lányok hamarabb érnek,egy 13 éves fiú meg simàn serdül màr

2017. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Nekem védőnő azt mondta, hogy az átlagnak 12-15 éves korig jön meg, és hogy elvileg csak 14-től számít valaki későn érőnek... :/
2017. dec. 9. 22:49
 19/32 anonim válasza:
45%
Nekem a Lehel Piacon jött meg sajnos a Postán
2017. dec. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Mert akiknek 13-14 évesen jött meg és ide írtak azoknak van valami bajuk?

Ne terjesszünk már hülyeségeket. Teljesen normális az is. 16 éves korban se jön meg valakinek akkor viszont orvoshoz kell fordulni.

2017. dec. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!