Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Kinek, mikor jött meg...

Lányok! Kinek, mikor jött meg először?

Figyelt kérdés
Sztorik érdekelnének, hogy kinek hol, mikor, hogyan jött meg! :)

2017. dec. 9. 17:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
73%

Hat legeslegelsőnek apukamnal jött meg de máskor is volt olyan hogy egy nadrág kikezdte es amiatt vérzett egy picit (akkor persze több volt de senki nem vilagositott fel úgyhogy nem tudtam) szóval nem foglalkoztam fele (ez volt 11-12evesen nyáron)

Aztán kezdődött az iskola es egyszer csak este vagy reggel (nem is tudom) megjött

Akkor volt a "hatalmas" pánik

Anyától sürgősen loptam tampont (csak azt használ) de mindegyik kb 1-2 óráig bírta nálam meg csak 3 volt es az nem elég egész nap

Gyorsan kertem a tanaroktol es adott is csak nagy szerencsémre úgy fogtam meg hogy mindegyik kiesett a csomagból es a folyosón kb mindenki láthatta . Nagyon szégyelltem magam

Ezzel kibirtam a napot

Anyanak nem mertem bevallani mert ő egyáltalán nem az a fajta akivel erről lehet beszélni. Példa erre hogy egy időben a betétet "bugyiba valo-nak" hívta

Szóval úgy voltam hogy ha elkezdek sírni majd magától odajön es megkérdezi mi van es En elmondom hogy megjött

Hat kb igyis lett

Vagyis majdnem

Odajött es odafekudtem melle es elkezdtem hogy "anya...valami volt a bugyimban" ...ő meg az a "mondd el mi, anélkül nem tudok segíteni" es a végen kinyogtem de az elején mindig azt hajtogattam hogy "de anya...tudod"

Szóval nagyon gaz volt

Mondjuk miután elmondtam azután is csak annyit mondott hogy nyugodjak meg, ez azért van mert mar "nagy" vagyok

Na persze....

De volt hogy a suliban megjött es egy sálat kellett a nadragomra tenni mert ataztam

Vagy hogy apamnal voltam es úgy kelek fel hogy brutálisan ataztam es az angol akcentusaval kinyögi hogy tiszta ver vagyok, de szerencsére mennie kellett valahova úgyhogy nem kellett a szemébe néznem sokáig (nem vagyok jo kapcsolatban vele es amugyis egy férfi es jah...)

Mindegy

Bocsi a helyesírási hibákért es ha hosszú lett :)

2017. dec. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként akkor kell orvoshoz menni ha 16 évesen sem jött meg. Ennek ellenére általában semmi probléma, van ismerősöm akinek 18 évesen jött meg és semmi nőgyógyászati vagy egyéb baja nem volt. Egyszerűen ilyen volt a szervezete. Ugyanúgy sérdült mint mindenki csak nem volt havi baja. Akár szerencsésnek is mondhatjuk.
2017. dec. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10 évesen jött meg otthon. Nagyon nem tetszett az egész.Mondtam anyának én nem akarom. Hát kislány voltam még. :)Betétet használtam.
2017. dec. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

14 voltam, apával mostunk kocsit. Bementem pisilno és akkor láttam, hohy véres a bugyim. Instant szivroham, de volt otthon betét igy bugyi a lavorba, betét a helyére.

Elmondtam apának, ö meg estére hozott sütit, mert meghaltam volna egy kis édességért.


Akkor nem fájt, de miota rendszeres a szexuális életem, több is és bizony 2-3 nospa elmegy naponta :(

2017. dec. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

11 éves voltam és nyári szünetben. Vicces volt, mert úgy év vége felé anyukám pont adott betétet, hogy tegyem be a táskámba, hátha megjön és akkor ne kerüljek “bajba”.

Pont a nagymamámnál voltam, aki egy telken lakik, víz sincs mindig, szóval higiénia szempontjából nem szerencsés, hogy ott jön meg. Akkor vettem észre barnázást a bugyimon, még nem vért, ezért nem voltam biztos benne, hogy az menstruáció. Amikor több jött, beraktam egy kis wc papírt. Mivel nem volt annyira vészes és szégyenlős voltam, nem mertem a mamámnak szólni.

Egy hónappal később viszont már vérzett rendesen, át is áztam, egyedül voltam otthon, volt otthon betét meg minden, de sokat vaciláltam azon, hogy anyukámnak hogy mondjam meg. Végül írtam neki egy sms-t. Aztán felhívott, hogy “jaj, megjött?”, elmondta hol a betét és hogy hogyan használjam.

2017. dec. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Izgi sztorik vannak itt is! Megnyugodtam, hogy nem csak nekem volt váratlan az első 😂
2017. dec. 10. 22:01
 27/32 anonim ***** válasza:
16 éves koromban, nagyon későn. Ennek már 10 éve.
2017. dec. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
100%

Eloszor 13 evesen jott meg,teljesen varatlanul,a buszon..

Szerencsere mar majdnem otthon voltam es nem volt annyira eros..

Aztan meg megjott vagy 1-2 honapban utanna semmi.

Majd 14 evesen jott meg ujra es azota mar rendszeres.

2017. dec. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ! :) Azért az eléggé furcsa lehetett, hogy pont a buszon...és nem áztál át?
2017. dec. 27. 10:08
 30/32 anonim ***** válasza:
10 múltam kicsivel amikor először megjött (pedig anyukám 14 volt) első pár hónapban betét, de már akkor is annyira utáltam, ezért azóta tampon, vagy intimtölcsér. 15/l vagyok most, nem bánom hogy korán kezdtem, az évek alatt jól belejöttem, és a kezdetektől rendszeres is volt, illetve most is az.Szerintemjobb volt kicsiként "bénázni" vele, mintha most kellene, de persze mindenkinek meg kell tanulnia egyszer, de pl én sajnálom azokat az oszt. társaimat akinek még nem jött meg ennyi idősen.
2018. jan. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!