Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most terhesség vagy hormon...

Ez most terhesség vagy hormon probléma?

Figyelt kérdés
5 nap van a menstruációmig de csak barnázás van. Kevés vér is jön, de az kevés egy menstruációhoz. Előző hónapban a menstruációm előtt egy nappal nem védekeztünk. Akkor meg is jött 2 nap múlva, normálisan. Most viszont ilyen fura. Ebből lehet még vérzés?

2017. dec. 12. 13:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Akkor ez valami hormon probléma lehet.
2017. dec. 12. 14:19
 12/19 A kérdező kommentje:
Mert peteérésem az nem olyan rég volt és utána rá pár napra kezdődött ez a barna.
2017. dec. 12. 14:24
 13/19 anonim ***** válasza:

4-e körül lehetett peteérésed.

Ha pár nappal mensi előtt kezdesz barnázni,az nem kórós,de ha kb.10 nappal azelőtt,akkor lehetséges,hogy tényleg progeszteronhiányod van.

2017. dec. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Menstruáció előtt kB 10 nappal már volt az a barna. És korábban már volt progeszteron hiányom. Nyáron kaptam már rá gyógyszert. És idáig tartott.
2017. dec. 12. 14:45
 15/19 anonim ***** válasza:
Tehát már nem szeded?
2017. dec. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha akár csak egyetlenegyszer nem védekeztek, lehet baba. De ha tudod, hogy volt már progeszteronhiányod, akkor valószínű, hogy még mindig van. Menj el a dokihoz. És legközelebb védekezzetek!
2017. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem szedem, mert egyszeri alkalomra írt fel gyógyszert. És most nem tudom mi van már megint.... De az a baj, hogy az doki elég bunkó volt úgyhogy inkább máshoz mennék majd. De szerettem volna ezzel megvárni a kövi hónapot.
2017. dec. 12. 15:40
 18/19 anonim ***** válasza:
Mindég védekezzetek, mert az igaz, hogy középidőben nagyobb a terhesség valószínűsége, de a terhesség bármikor létre jöhet. A menstruáció alatt, előtt, és utána is. Vannak rá példák.
2017. dec. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Csináltam egy tesztet, negatív lett. Akkor viszont hormon probléma.
2017. dec. 16. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!