Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan vegyem rá magam végre,...

Hogyan vegyem rá magam végre, hogy elmenjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy fontos lenne, de nem merek. Egyrészt nagyon szégyenlős vagyok (még a párom előtt is, pedig nagyon rég együtt vagyunk), másrészt egy nőrokonom sem jár nőgyógyászhoz, akitől tanácsot kérhetnék. 24 éves vagyok
2008. okt. 25. 19:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukád nagyon rossz példát mutat neked!

Ebben a világban ahol lépten nyomon a szűrővizsgálatok fontosságára hivják fel a figyelmet,nagy felelőtlenség nem elmenni a nőgyógyászhoz!

Ha már későn mész el,akkor nem biztos hogy tudnak segiteni.Menj minél előbb és ne félj rutinvizsgálat az egész!Pár percet vesz igénybe és utána nyugodt leszel hogy nincs semmi baj!

2008. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez valóban elég érdekes, hogy 24 évesen még nem voltál. Gondolom jó pár éve élsz nemi életet, minimum az első együttlét után el kellett volna menned. Nem kell félni. Én 16 vagyok és már több mint 1 éve rendszeresen járok...Ha semmi bajod nincs (nincs gyulladás stb) akkor biztos, hogy nem fog fájni. Ha megengedheted magadnak menj magánrendelésre, mégiscsak barátságosabb a dolog. Ha nem vagy benne biztos, hogy van átöltöző paraván (az én dokimnál nem volt, le is cseréltem) vigyél egy törcsit..én is kellemetlenül éreztem magam először. Ja és válassz nő orvost ha pasi előtt nem akarsz levetkőzni!
2008. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig a többiek tanacsait nemtudom,hogy tanácsolta-e valaki,de esetleg ha nő nőgyógyászhoz mennél?Lehet,hogy nem lennél annyira gátlásos.Nem szabad ezt a dolgot elhanyagolni,nagyon fontos minimum! a rákszűrés minden évben egyszer.Nekem nő nőgyógyászom van,nagyon alapos és bármi problémám van mindig megpróbál utánajárni,hogy mi is lehet az oka.Évekig férfihoz jártam,írt gyógyszert az aktuális problémámra és ennyi a valódi ok sosem derült ki,a tünet enyhült en megnyugodtam,de a baj nem oldódott meg!De egy nő más,pl ha tünetet mondasz teljesen átérzi legalábbis az én orvosom!Szedd össze minden bátorságodat,és szorítok,hogy végre rá szánd magad!
2022. febr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!