Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meg sose voltam nőgyogyasznal....

Meg sose voltam nőgyogyasznal. Nagyon rossz? Mit csinalnak az elso alakalommal?

Figyelt kérdés
Meg sose voltam es eljott az ideje ,de felek attol h belem nyuljanak. Mennyire lesz rossz? Elore is koszi
2018. jan. 7. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha szűz vagy, nem nyúl hozzád, hacsak nem muszáj.


Ha már nem vagy szűz, akkor természetesen megvizsgál normálisan.

2018. jan. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Még szüz vagyok
2018. jan. 7. 21:10
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Nem fáj, csak kellemetlen a szituáció. Gondolj arra, hogy neki ez semmit nem jelent, bizonyára több ezer női altestet látott már élete során. Egyébként 3-4 percnél nem szokott tovább tartani egy rutin vizsgálat + rákszűréshez kenetvétel.
2018. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
rossz, de ki lehet birni, mint sok minden mast is . mi a konkret panaszod, ami miatt menned kell? ettol fugg leginkabb a vizsgalat.
2018. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha szűz vagy, és nem használtál eddig tampont, akkor nem fog felnyúlni. Ha használsz, akkor meg úgy sincs meg a szűzhártyád, tehát nem fog kellemetlen lenni.
2018. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Azert ennyire nem kell rossznak beallitani a vizsgalatot, szuzkent is voltam, SOHA nem fajt, nem volt kellemetlen. Mondjuk hozzak tartozik egy olyan mentalitas, hogy orvos elott nem erzem magam feszelyezve, kiszolgaltatottnak. Meg ehhez kell egy jo doki is, de azt ajanlasok alapjan konnyen talalsz. Miert mesz? Ha nincs panaszos teljesen felesleges. Szuzeket meg vagy nem vizsgal vagy csak ugy hogy biztosan ne fajjon, egy palcat ha feldug ne mondja senki hogy kellemetlen, meg se erzi...kerdezi, nyugi, neki ez a munkaja, erti a dolgat a tobbseg, fiatalokkal gyengedebbek egyebkent is
2018. jan. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
A kiszolgáltatottságot leszámítva más problémát nem okoz.
2018. jan. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valami betegséged van? korod?
2018. jan. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!