Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez panikbetegseg lehet?

Ez panikbetegseg lehet?

Figyelt kérdés

Augusztusban elolvastam egy cikket a panikbetegsegrol. Aznap, mintha panikrohamom lett volna, erosen elkezdett dobogni a szivem, feltem, remegtem, utorengeskent pedig levert a viz.

Azota egyszer tortent velem ilyen, viszont az erzes, hogy megint megtortenik minden nap bennem van azota. Mikor valamit csinalok, elterelem a gondolataimat, jol erzem magam. De mikor egyedul maradok, mikor nincs teendom, csak szimplan nezni akarom a tv-t, nem mindig sikerul, mert megijedek barmitol. Ha csak megszedulok, vagy furcsat tapasztalok, elfog a felelem es az idegesseg, hogy megint elkap az a rettenetes erzes. Ilyenkor a gondolataim is kuszak, joforman mindentol megijedek. Annyira probalok nem ra gondolni, de akaratlanul is bevillan napkozben. Ilyenkor olyan, mintha masik tudatallapotba kerulnek. Azert gondolom, hogy a sajat hulyesegem, mert ha lefoglalom magam, akkor jo minden, vagyis nagyon remelem, hogy nem komolyabb huzodik a hatterben.

Szerintetek tenyleg csak bebeszelem? Volt mar valakinek hasonlo? Hogyan lehet ezen tullendulni fejben? A nyugtato szavak is erot adnak, a kornyezetemben 2 ember tudja, nem merek rola beszelni, eleg ha en bolondnak hiszem magam emiatt...

Mar nagyon el vagyok keseredve, nem akarok egesz eletemre igy maradni. :/

20/L



2018. jan. 8. 14:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hat hasonlo, igen.

Olyan mintha osszekuszalodnanak a gondolataim, furcsak lesznek, nem tudnam oket iranyitani, es felnek toluk. Es ha nem zokkentem ki magam akkor siman lesz egy rohamom.

De egyebkent, hogy a jot lassam benne, majdnemhogy leszoktatott a cigirol a panikbetegseg, meg megmutatta, hogy kik a mergezo emberek a "barataim" kozul, kik azok akik eszrevetlenul stresszelik az embert. Ezt rendes helyzetben nem vettem volna eszre meg nagyon sokaig.

2018. jan. 16. 09:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Na, ez nagyon pozitív, csak így tovább! Én is így összeszedegettem a betegségemből adódó pozitívumokat, és azt kell, hogy mondjam, nagyon sokat köszönhetek így utólag neki, bár akkor nem így gondoltam. Teljesen más irányt vett az életem, és a mai napig úgy gondolom, hogy nekem erre volt szükségem, és tulajdonképpen hálás vagyok érte! 😉
2018. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom üzenni Neked, hogy ne félj, mert te erősebb vagy mint a félelem! Csak játszik veled, de nem képes arra, amivel fenyeget, vagyis nem tud megölni! 😉
2018. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!