Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel te elmennél orvoshoz, ha?

Ezzel te elmennél orvoshoz, ha?

Figyelt kérdés

Ma van a ciklusom 40. napja. Nem is érzem jelét, hogy meg akarna jönni.

Még szoptatok, és elég rendezetlen a ciklusom. Volt 19 napos is, de eddig 30-34 napra jött meg átlagban.

Terhességet kapásból kizárom: petevezeték elkötésem van, és egyáltalán nem érzek terhestüneteket.

Normális esetben már kértem volna időpontot. Viszont oltári macera. Most van a kisfiam a szeparációs szorongásos korszakban. Tehát őt nem tudom senkire rábízni. Sajnos ez egy egész napos program, nem lehet egy óra alatt megjárni. Suli végére nem érnék haza: ilyenkor a nagyihoz mennek a nagytesók. De ha ő jön velem nőgyógyászhoz, akkor rájuk nincs, aki figyeljen.

A férjem most legalább áprilisig biztos nem kap szabit.

Úgy meg mégse mehetek a dokihoz, hogy rajtam van kendőben a legkisebb. :")


Várjak vele, hátha megjön? Mi okozhatja? Vagy kezdjek el szervezkedni, hogy eljussak a nőgyógyászhoz?



2018. jan. 15. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Szoptatás esetén természetesen előfordul, hogy összevissza jön meg, ne aggódj
2018. jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Normalis
2018. jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:
Teljesen normális, én nem mennék ezzel dokihoz.
2018. jan. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!