Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire számítsak a nőgyógyásznál?

Mire számítsak a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Soha életemben nem mentem még nőgyógyászhoz, nagyon félek. Mire számíthatok, ha azzal a problémával megyek oda, hogy még nem jött meg? 18 éves vagyok és igen tudom, hogy hamarabb kellett volna menni és nem kérek kioktatást mert tudom, hogy késő.

Felnyúlnak, nem nyúlnak stb...

Köszi a válaszokat! :(



2018. jan. 16. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hasi ultrahangra biztosan elküld. Az nem fáj, csak tologatják a hasadon. Szerintem nem fog manuális vizsgálatot csinálni, ha még szűz vagy. Aggodalomra nincs okod. :)
2018. jan. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, vérvételre is elküld hormonszint vizsgálatra.
2018. jan. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vérvétel,, hormonvizsgat, ultrahang (hasi vagy huvelyi), ketkezes vizsgalat szerintem sem lesz
2018. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem jött meg eddig lehet mar nem is fog

Xy vagy.. Nezz utana googleba

Lanyom uigy

2018. jan. 17. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha tudsz magánorvoshoz menj,a pénz miatt tapintatosabb lesz és ha szégyenlős vagy női orvost keres,olyat akiről jókat hallottál.

Hosszú felsőbe,tunikába menj mert előfordulhat hogy megvizsgál alul és akkor az picit takar(nacit,bugyit kell levenni,zokni marad)

Vérvételre elküldhet,hasi ultrahangot de hüvelyi ultrahangot is csinálhat(utóbbinál a hüvelyedbe felcsúsztat egy vékonyabb,hosszú csővet.De szűzeket akár végbélen keresztül is megvizsgálhat,vagy hüvelyen keresztül,tehát 1 ujjal felnyúlhat a popsiba vagy hüvelybe.

2018. jan. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!