Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pokolian fáj a hasam, menzesze...

Pokolian fáj a hasam, menzeszem van, mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon fàj a hasam , màr több gyógyszert és teàt is próbàltam , de semmi nem hasznàlt. Mivel mèg gyerek vagyok , az orvos csak gyengèbb fàjdalomcsillapítót írt fel , de semmit nem hasznàlt. Anyàval is ez volt , neki csak szülès utàn volt tűrhető a fàjdalom , előtte volt , hogy el is ajult. Ràm is ez vàr ? Vègig kell szenvednem x èvet , hogy elmúljon??


15/L



2018. jan. 27. 10:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom. Mikor én elöször voltam nyereknőgyógyásznál voltunk, de akkor még jóval kusebb voltam nálad. Aztán 17 éves koromban. Akkor is anyu vitt el. De akkor már nem voltam szűz. A szűz lányok vizsgálata más. Utána már egyedül jártam. Nagyon komoly vizsgálatokat nem hiszem, hogy fognak csinálni. Max egy ultrahang az meg nem fáj. Azért az nem jó hozzáállás, hogy ha anyukád is szenvedett akkor jó lesz neked is így. Próbálj vele beszélni, hogy segítsen megoldani ezt a problémát mert ez neked komoly gond. Meg kell, hogy értse. Azért az ő fiatal korában kevesebb lehetőség volt mint a tiédben. Nem kell feleslegesen szenvedni!
2018. jan. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
#8 vagyok. Édesanyámnak is ilyen borzasztó fájdalmas volt a menstruáció, mi is azt hittük hogy ezt csak úgy örököltem tőle... sajnos nem így működik, inkább nézzenek meg téged hogy minden rendben van-e, jobb félni és elővigyázatosnak lenni, mint megijedni. Azt hiszem, amíg nem vagy nagykorú addig szükséges felnőtt kísérő, ahogy mondták előttem, gyermeknőgyógyász jöhet szóba.
2018. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!