Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Mit csináljak orvoshoz kellene mennem?

Az lenne a kérdésem hogy 16 éves vagyok és még nem menstruálok. Ez szerintem már baj😑 Nem merem anyumnak mondani mivel egyszer 10 évesen volt egyetlen egy nap amikor vérzett és ő azota ugytudja hogy nekem már megvan.

Mit kellene tennem¿

Keress kérdéseket hasonló témákban: orvos, 16 éves, menstruáció

2018. febr. 2. 17:56  Privát üzenet  

A válaszok
Mond el anyukádnak! Ő majd segít.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. febr. 2. 18:06 Privát üzenet
Mondjad el anyukádnak, ő fog segíteni. Gondolom elmentek egy orvoshoz, és vérből majd néznek hormonokat.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2018. febr. 2. 21:23 Privát üzenet
Akkor ne mondd el, de vedd a fáradságot és menj el orvoshoz.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. febr. 3. 13:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
15eves vagyok 3éve menstrualok és egy hónapba 2x jon meg. A ciklusom 18napos. De néha 15-16 a menstruaciom 7napos. Mennem kellene orvoshoz vagy majd helyre jon még? Válaszokat köszönöm💕
Hetfon egesz nap viszketett, kedden elmentem nogyogyaszhoz a canesten kombi uno 3mas kiszereleset ajanlotta. Elhasznaltam mindet es haromszor kenegetem is magam nsponta de meg...
El kellene mennem további orvoshoz?
Kellene ezzel orvoshoz mennem vagy ez még belefér?!
Ez vajon felfázás? Orvoshoz kellene mennem?
Lassan közelebb vagyok a 25höz, mint a 20hoz és egyre cikibbnek érzem a nőgyógyásznál, mert lassan orvost más orvoshoz kell mennem?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!